Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire súlyos a...

Szerintetek mennyire súlyos a helyzetem? (pánikbetegség)

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé enyhültek a tüneteim. Ritkán van roham. Lassan egy hete nincs. Iszok napi 1-2 citromfűteát, elmerem menni társaságban. Tegnap voltam is elég sokat, kb. este 8tól reggel 6ig kint lógtunk.Foci sátor strand stb. Néha elkezdtem azon gondolkozni, hogy mivan ha rám jön. De igazából jól éreztem magam. Semmi gond nem volt.
2012. jún. 19. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy ha el van terelve a gondolatom, tehát emberek közt vagyok, vagy lefoglalom magam valamivel, akkor nálam se jön elő.

Ha jön a magány, akkor pedig elkezdek rágörcsölni mindenre és jön a pánikolás.

Szóval próbálom magam lefoglalni. De mindig előjön valami. Pár hónapig semmi nem volt, kezdtem örülni, hogy talán sikerült kilábalnom belőle, aztán megint problémám lett az egészségemmel és azóta megint minden semmiségen bepánikolok. De szerencsére ezek nem olyan súlyosak, mint akkor, mikor először előjöttek.

2012. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Eleinte teljesen rossz volt, azt se tudtam mi van. Mára már felfogtam és próbálom legyőzni. Sikerülni is fog. Olvastam olyan, hogy valaki annyira rá pánikol az ilyenre hogy már az otthonát sem meri elhagyni.
2012. jún. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!