Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki használt már uniquehoodia...

Ki használt már uniquehoodia -t? Mi a véleményetek róla érdemes rendelni? Csak azok írjanak akik használtak már vagy gondolkoznak a vásárláson. A hülye és felesleges hozzászólásokat mellőzétek. Pl: Inkább tornázz, miért mérgezed magad, stb

Figyelt kérdés

Azt írják hogy 100%-os tisztaságú Hoodia Gordonii (ellentétben sok más Hoodia termékek. Állítólag már a CBS, az ABC és a BBC is leadott egy műsort a hatásosságáról.

[link]

Elég meggyőző!



2012. jún. 26. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ha most veszel egy 180fokos fordulatot akkor pontosan jó irányba fogsz haladni. Írod hogy ne legyen "felesleges" hozzászólás de úgyis csak te fogod eldönteni mi számít feleslegesnek úgyhogy leírom amit gondolok, segítő szándékból. Az internet tele van ilyen sablonos oldalakkal ahol egyetlen html lap az egész, ez pont egy igényesebben összetákolt valami. De ha neked ez a meggyőző akkor bajok vannak. Próbáld meg megkeresni azt a BBC adást, hajrá. Minden ilyen oldal BBCre és hasonlóra hivatkozik, néhány még szerepel is médiában hiszen van rá kereslet és van belőle bevétel. Mert gond van az emberek felfogásával.

Az egy dolog hogy nem akarsz küzdeni. De azt hiszed túl sokat eszel, és ennek a megmagyarázhatatlan éhség az oka, amit "természetes" étvágycsökkentővel kell megoldani? Na itt a gond.

Normális diéta mellett nem éhes az ember állandóan. Akkor éhes az ember állandóan ha tápanyagokat igényelne a szervezete de mégis egyoldalúan táplálkozik vagy koplal. Első számú alapszabály: a koplalás jojóval végződik és rosszabb külsővel ,mert olyankor nem zsírból fogyunk.

A másik fontos dolog hogy az ideiglenes megoldás nem megoldás.Sokszor nem is az étvágy a gond hanem hogy a kajának csak az íze számít. Ha nincs önfegyelmed még ha létezne is egy hatásos bogyó, vagy életed végéig szednéd vagy visszahíznál. Teljesen téves elképzeléseid vannak erről a fogyás dologról. Csökkenhet az étvágyad, semmire nem mész vele, max koplalsz egy kicsit ami alatt víztelenedsz aztán meg nagyobbra visszahízol kevesebb kajától is mert a koplalás jelzés a testnek hogy raktározzon amit csak tud. Kb ennyire jó egy hatásos étvágycsökkentő, a többi kamu szarság pedig még ennyire se. Az egészségedről nem fogok papolni ha már így külön megkértél rá. De egy kéretlen tanácsot azért adok: Ha jó alakot akarsz, akkor ne keress kiskapukat meg praktikákat. Ha sok mindent kipróbáltál már akkor gyanakodhatsz hogy valami nincs rendben ezekkel a fogyókúrákkal és termékekkel.

Sport és egészséges életmód, vagy elfogadod, vagy az önbecsapás nagymestereként játszhatod a sértődöttet és a tehetetlent. Akik fogyasztószerekről kérdeznek általában az utóbbit szokták, de legyenek tévesek az előítéleteim. :)

2012. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az Unique Hoodia a csomag, amit rendeltem 4 box.

Teljesen elmúlt az első néhány hétben az éhség, viszont a vitaminok fogyasztása, a gyümölcsök.

A második csomag látható fogytam, amin meglepődtem, mert nem számítottam ilyen gyors hatást.

A második csomagot elfogyasztottam, miután elértem a kívánt testsúly és abbahagyta a szedését. Ez a három hónappal ezelőtt, és azóta sem szedtem vissza, és azóta több gyümölcsöt fogyasztanak, mint a diéta előtt.

2012. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!