Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbetegségre hajlamos...

Cukorbetegségre hajlamos vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok rá, hogy X időn belül cukorbeteg legyek - na, de ez az amit nem akarok. Nem tudom mennyi esély van rá, de a lényeg, hogy ténylegesen van rá esély. Mit csináljak? Ne egyek cukros kajákat? Nézzem mindig ahogy a többiek zabálják a jégkrémjüket amikor még cukorbetegnek se vagyok cukorbeteg? Mert nagyon szeretem a mindenféle csokit meg ilyeneket, és mostanában eleve keveset ettem belőle, plusz cukros üditőt pl. semmit, de akkor még ennél is kevesebb ilyesmit egyek?
2012. júl. 1. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, és hogyan derült ki ez a hajlam? Először is került a stresszt.
2012. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt szakembertől kéne megkérdezned. Ha írsz privátot, szivesen ajánlok egy ezen a területen kiváló orvost.
2012. júl. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A cukor az emberi szervezet számára emészthetetlen méreganyag, fogyasztása emberek számára nem javallott. Cukorbeteg pedig túlnyomó többségében azokból lesz akik meg eszik.
2012. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 leszek, és elmentem dokihoz és mivel van egy ilyen hormonális problémám, amire most majd kapok mindenféle gyógyszert, de az a lényeg, hogy általában ezt a probléma a későbbiekben cukorbetegségre vezethet, mert annak van ilyenje aki cukorbeteg lesz. Vagy valami ilyesmi.
2012. júl. 1. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
ma 10:30. OK. Nagyon fontos, hogy legyen egy olyan ember, akinek mind a hozzáértésében, mind a jószándékában megbízol. Azt érdemes tudnod, hogy a cukorbetegség bár valóban betegség, sok szempontból inkább valaminek a tünete. Ez azonban rengeteg dolog lehet. A te fő problémád az a hormonprobléma, amit most az orvos gyógyszeresen kezel. Ha számodra ez megnyugtató, akkor hallgass rá, kövessd a tanácsait. Ha nem megnyugtató, akkor másik orvost keress (ebben ajánlottam fel a segítséget pár hozzászólással feljebb). Az nem igazán szerencsés, ha a neten keresztül kérsz tanácsot. Ott bárki mondhat bármit. Minimum elvárható, hogy ha valaki segíteni próbál neked, akkor a tanácsaiért vállalja a felelősséget. Legalább a nevét és az arcát adja hozzá, és személyesen találkozz vele.
2012. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom PCO-s vagy, ha azt kezelik, akkor nem leszel cukorbeteg, nyugi :)
2012. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Danyi Kinga válasza:
Ezt egy magamfajta cukrostól kérdezd
2012. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!