Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a heroinról?

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
ilyen kérdést apäm.....keress fel elöször egy pszichologust....dupla ideig järj hozzä...
2008. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
sehogy
2008. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne kérdezhetne valaki ilyet??? Nem értem a rosszindulatot.

A heroin nagyon komoly fizikai és lelki függőséget okoz. Orvosi segítség nélkül lehetetlen leszokni. Az elvonási tüneteket kezelni kell.

2008. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképpen fordulj orvoshoz. A heroin olyan kémiai folyamatokat idéz elő az agyban, amitől már az első adag is nagyon komoly függőséget okozhat. Ne próbálkozz egyedül, mert sokan halnak bele abba, hogy nem bírják az elvonási tüneteket, és az addiginál is nagyobb adagot adnak be maguknak, és nem mérik fel, hogy mit okoznak. Általában túladagolásba bele is halnak... Fel kell keresni a legközelebbi drogambulanciát, ott segítenek.
2008. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy én sem értem, miért ne lehetne ilyen kérdést feltenni, hiszen ez az oldal arra való, hogy az ember megkérdezze, amit nem tud, és aki tudja a választ, az megírja. Aki meg nem, az ne írjon semmit. Amúgy én nem vagyok heroinista, csak az ismerettségi körömben van egy lány, akiről többen is állítják, hogy heroinozik, ezért érdekel a dolog.
2008. máj. 2. 15:10
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
persze mindenki azt mondja nem én vagyok ismerősőm.
2008. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez egy válasz volt? Mert annak elég pocsék. Amúgy hogy a retekbe heroinoznék, amikor fél éves kisfiam van, akit szoptatok... Sajnállak, hogy téged ennyiszer átvernek, hogy azt hiszed, az arcom és nevem vállalása nélkül is hazudok. Itt aztán egész nyugodtan leírhatnám, ha ilyen problémám lenne.
2008. máj. 2. 19:07
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
boci nem ugy értetem.
2008. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
nehezen.segits az ismerősődnek.vagy orvos
2008. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Az orvosok metadon al szokták általában "lehozni" az embert róla de az ibogain már első használat után eltüntet minden függőséget,értem ezalatt cigi,kávé és minden komolyabb drog.
2009. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!