Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Voltatok-e már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok-e már a Rudas fürdőben női napon? Igaz, hogy női napon meztelenül is lehet fürödni?

Figyelt kérdés

Most készülünk oda egyik barátnőmmel. Nők előtt nem vagyunk szégyenlősek, jó lenne ha nem kéne vinni fürdőruhát.

24L


2011. febr. 9. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Női nap: kedd

Férfi napok: hétfő, szerda, csütörtök, péntek

Társas fürdőruhás napok: szombat, vasárnap


ezt a rudas fürdő oldaláról másoltam. ebből arra következtetek, hogy a női/férfi napokon nem kell fürdőruha.

2011. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Merész vagy.Én tuti zavarban érezném magam, vagy azért h. hányan bámulnak meg, vagy h. nekem ne akadjon meg a szemem más testén.:-)
2011. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pj0tr ***** válasza:

"Az Alkotmány 10 olyan szempontot emel ki nevesítve (faj, szín, nem, nyelv, vallás, politikai vagy más vélemény, nemzeti vagy társadalmi származás, vagyoni, születési helyzet), amely alapján tilos diszkriminálni."

Most akkor fel lehet őket jelenteni, ha kedden nem engednek be egy férfit? :D (vica versa ha hétfőn, szerdán, csütörtökön és pénteken egy nőt nem engednek be)

2011. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem nem lehet, mivel nem nudista strand, hanem gyógyfürdő.

Oké, hogy te 24 évesen levetkőznél, de azért oda többnyire idősek járnak.

Egyébként nem valami jó hely, hacsak nem a sötétséget szereted.

Ja, és vannak ott férfi alkalmazottak, még női napon is.

2011. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sötét van a fürdőben?

Férfi napon biztos nem mehetnek be nők?

2011. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

mit értetlenkedtek?

az első válaszba világosan le van írva!!!

hétfőn szerdán csütörtökön pénteken flangálhatsz egy szál f.szba. kedden egy szál pin.ba. a többi napon meg fördőruha kell.

2011. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak egyet nem értek: egy gőzfürdőben minek fürdőruha. Abban nehezebben párolog az izzadás, befülled a bőr a ruha alatt.
2018. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Domi 2000 válasza:
Férfi napon elég sokan vannak meztelenül. (Kötény nélkül) Nincs abban semmi rossz. Különben is ha leül valaki a padra, maga alá teríti a kötényt és akkor meztelenül van. Gondolom a női napokon ugyanez lehet.
2022. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!