Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és férfi és...

13 éves vagyok és férfi és gyúrok (otthoni gépekkel) azt mondják a barátaim hogy ilyen idős korban nem egészséges gyúrni! Igazuk van?

Figyelt kérdés
Egyépként van még egy érdekesség hogy én vékony és vézna voltam mostmeg izmos lettem de nőtt a testsúlyom is!Ez természetes?
2009. júl. 10. 11:05
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
16%

Szerintem nyugottan gyúrhatsz bajod nem lesz,csak izmosabb és csinosabb leszel!

12,5L

2009. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
ohh
2009. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
Valóban nem egészséges ebben a korban gyúrni, mert még fejlődésben vagy. Gyermekkorúaknak javasolt mozgás az úszás, futás, labdajátékok. Két évet legalább várj a kondigépekkel és mielőtt elkezded kérd ki edző véleményét, hogy mit szeretnél és arra Ő milyen gyakorlatokat javasol. Könnyen szétcseszheted magadat ha a saját fejed után gyúrsz.
2009. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
A kérdés az ostoba kommentjeiddel együtt :DDDDDDDDDD
2009. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

Első vagyok! Azt írtad nekem:

"te ki vagy nekem hogy megmond hogy mit csinálok?ha???"


Magyar Nyelvtan nevű tantárgyból hanyas vagy? :) Mert komoly értelmezési problémáid vannak, és enyhe dixlexiát is vélek felfedezni :D


1. Olvasd el mit írtam

2. Olvasd el te mit válaszoltál rá

3. Keresd meg a hibát

4. Ha megtalálod kapsz vattacukrot XD

2009. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia,figyu,én ismerek olyat aki nagyon fiatalon kezdett gyúrni,sok gyakorlatot tulzásba vitt,sokat nem csinált helyesen,és néhány izmát szó szerint "megölte",elhaltak,most 30 felé jár lassan,ugy néz ki mintha rohadt nagy mellei lennének,mert károsodot benne az izom,és bármennyit tornázik,az izom "összeesik",tehát csak a zsir képes lerakodni a bőr meg az izom közé.Ha ugy is döntesz mindenképp beszélj szerintem valami szakemberrel a gyakorlatokrol,miket csinálhatsz és mennyit.
2009. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen csak testépítő szerek nélkül érdemes gyúrni.

Nem tudodm milyen küzdősportot végzel,de szerintem ne vidd túlzásba a gyúrást addig amíg nem nőttél ki a serdölőkorból,mert meg fogsz állni a növekedésben!Csak szerek nélkül!!

2009. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%

Az egyik osztálytársam iszonyatosan izmos, mindene a gyúrás.

Olyan furcsa a kiállása is, egyenesen tartja magát, széllesek a vállai, a pólójában dagadnak az izmok, kockás has, formás lábak, kemény izmos fenék...

Én ettől enyhén rosszul vagyok, ha a női szememmel nézem a dolgot, egyébként jó haverok vagyunk. Viszont a barátnőm teljesen elájul az ilyen formáktól. A fent felsoroltak mellé hozzátenném, hogy nagyon ad a külsőjére, divatos cuccok (fehér nadrág...fujj), tökéletes haj, és a kemény arcán néha megereszt egy mosolyt, és közszemlére teszi a rendezett és vakítóan fehér fogsorát.

Szóval, a barátnőm próbált közeledni hozzá. 3 hónap eredménytelenség után olyan jóba lettek, hogy a srác bevallotta, hogy meleg.


Csak elmeséltem... xD


Vigyázzatok magatokra, nehogy lecsapjon rátok az éjszakai buszt várva a 13évesférfi!


Puszi,


Lili, 19

2009. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
35%
:D:D ez jó volt!
2009. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

1. 13 évesen már férfi vagy. Nagyon LOL XD

2. Az sem biztos, hogy egyáltalán a gyúrás miatt izmosodtál, ebben a korban a hormonok munkájának köszönhetően mindenki izmosodik, az izmosodás meg tömegnövekedéssel jár.

3. Szerintem sem jó ötlet ilyen seggdugasz korban gyúrni, bár képzelem azokat a súlyokat, amiket egy 13 éves kisfiú elbír. Mekkorával "gyúrsz"? 1 kiló, másfél?

4. Ha a küzdősport miatt akarsz erősödni, akkor elmondanám neked, hogy ha rendes edzésre jársz, az is elegendő mértékben erősít, nincs szükség gyúrni mellé, pláne ilyen kisfiúnak.

5. Lehetsz erősebb, de az még nem jelenti azt, hogy bárkit megversz. Ha az ellenfeled ügyesebb, jobban tudja a küzdősport fogásait, akkor már azelőtt a földön vagy, hogy kezdhetnél valamit a "hatalmas" muszklijaiddal.

2009. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!