Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és férfi és...

13 éves vagyok és férfi és gyúrok (otthoni gépekkel) azt mondják a barátaim hogy ilyen idős korban nem egészséges gyúrni! Igazuk van?

Figyelt kérdés
Egyépként van még egy érdekesség hogy én vékony és vézna voltam mostmeg izmos lettem de nőtt a testsúlyom is!Ez természetes?
2009. júl. 10. 11:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
13 éves FÉRFI és GYÚR haha :D bocsi de nem hagyhattam ki :D
2009. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
te ki vagy nekem hogy megmond hogy mit csinálok?ha???
2009. júl. 10. 11:21
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a korban agyra kell gyúrni. Amúgy tényleg nem tesz jót, mert folyamatosan fejlődik a szervezeted. Inkább foci vagy valami más. Attól nem leszel jobb a lányoknál, ha csak a gyúrásról tudsz beszélni velük, meg attól sem, ha mutogatod magad.
2009. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

13 évesen nagyon nagy fééérfii lehetsz... (bocsi:D)

látszik, hogy még kicsi vagy, mert oktalankodsz(még1x bocsi:D) Alap, hogy a "gyúrástól" nő a testsúlyod. Aztán nehogy hanyagold ám emiatt a Gyúrást, te Férfi!

2009. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
én a harchművészet miatt gyúrok!
2009. júl. 10. 11:22
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát általában 15-16éves kortól ajánlott a gyúrás de szerintem még az is korai mivel még fejlődik a tested, növésben vagy amit a nehéz súlyokkal való eddzés gátolhat! Úgyhogy szerintem még bőven ráérsz!!!!

A testsúlyodról meg annyit, hogy mivel izmosodtál és az izomnak is van súlya, így biztos hogy a testsúlyod is attól nőtt meg...:)

2009. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nem úgy értem én vagyok hűlye testépítő én az erőre hajtok hogy legyőzzek bárkit!
2009. júl. 10. 11:24
 8/27 anonim ***** válasza:
27%

most mit szóljátok le? azért mert aztírta h férfi? hát nem is nő, b@sszátok meg. primitív hülyék vagytok, h ilyenért beleköttök.


amúgy attól függ h milyen otthoni gépeid vannak. kézi súlyzók, vagy vmi hasgép, ezek nem vészesek, nyugodtan lehet őket használni. haviszont már komolyabb géopeid vannak otthon, akkor lehet télleg nemmindegyik hasznos.

2009. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
13 éves kisfiú, de nem férfi. a férfiasságnak vannak külső tulajdonságai, ő pedig gondolom még nem is szőrösödik, stb. csak zavarja a szemünket. Jójó, ne osszatok le, már itt se vagyok;)
2009. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
"...én az erőre hajtok hogy legyőzzek bárkit!" úúú, b*szki. Én már építem a bunkerem, hogy legyen hová bújnom előle.
2009. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!