Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és férfi és...

13 éves vagyok és férfi és gyúrok (otthoni gépekkel) azt mondják a barátaim hogy ilyen idős korban nem egészséges gyúrni! Igazuk van?

Figyelt kérdés
Egyépként van még egy érdekesség hogy én vékony és vézna voltam mostmeg izmos lettem de nőtt a testsúlyom is!Ez természetes?
2009. júl. 10. 11:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
vannak barátaid? ilyen stílussal csoda...
2009. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

13 éves FÉRFI!!

LOL

2009. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Amúgy mit értesz gyúráson?Mert ha csak simán súlyzózol akkor abban még semmi káros nincs.A barátom általános ill.középsuliban sportolt(evezett, küzdősport ,foci)12-13 évesen néha sulyzózott,de inkább csak napi 60felülés fél évig és azóta semmi.Most 22 és gyönyörű izmos kidolgozott teste van(igaz vékony testalkatú,de eszik mint egy kismalac,nem mozog csak goldozik és mégis megmaradtak az izmai még ennyi idő után is!!
2009. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Pihenj sokat.

Ne gyötörd meg az izmaidat.

És nyújtsál!!! (ez fontos)

ha ezeket betartod ugyanúgy tudsz fejlődni

2009. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Csak azért emeltem ki , mert 17 éves vagyok azóta, és olyan jót nevettem ezen amit, 13 évesen kiírtam :D.

Lili neked is Puszi , mert a te válaszodon tudtam most nevetni a legjobbat, amihez annó , nagyon sértődött képet vágtam a monitor előtt :D

2013. ápr. 1. 21:06
 26/27 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Örülünk, hogy azóta feljebb nőttél. Azóta legalább izmos lettél?
2013. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Két évvel ezelőtt , vettem kondi bérletet, 1 évet jártam, hát lett egy 40es karom, meg olyan izmos kínezetem, de nem azért tettem , amit itt leírtam :D. Most boxolok, ja meg tényleg nem olyan hatalmas nagy szám a csajoknál ha izmos valaki, ez inkább csak olyan egyediség, manapság minden fiatal, vékony.
2013. ápr. 1. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!