Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok évek óta...

14 éves lány vagyok évek óta érzek erős szivdobbanást. MI EZ? Szívritmus zavar? Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
2-3 éve voltam utoljára vele de akkor nem találtak semmit.14 éves vagyok már évek óta érzek erős szivdobbanást régebben akkor voltam EKG-n és nem találtak semmit csak hogy a szívbillentyűm nő a másik meg nem, de most már egyre komolyabb van hogy ülő, nyugodt pozícióba kést vágnának a mellkasomba, ilyenkor már nem kapok levegőt és elkezdek szédülni. Mi ez?
2012. júl. 6. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

én kezdetnek elmennék kardiológushoz, és rögtön csináltatnék 2 EKG-t: egy terheléseset, és egy nyugalmit, + az semeddig nem tart, hogy megméri közben a vérnyomásodat is, ha már ottvagy.


Ezekből sokmindent ki tud olvasni egy szakember... ha pedig csináltat egy labort is,abból végképp...

2012. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja és kihagytam h gyerekkorom óra rendszeresen sportolok.

Köszi a választ,

2012. júl. 6. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Bárhova is mész, semmi rendellenességet sem fognak megállapítani. Volt, akinek 24 órás EKG volt felrakva és semmit sem láttak. Mé a legjobban a jóga féle légzés jött be ilyen esetben (vagy Zen-légzés).

Google > óga légzés

2012. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!