Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész nap ideges vagyok,...

Egész nap ideges vagyok, sokszor teljesen idegbeteg szinten, mit kellene szednem rá?

Figyelt kérdés
Borzasztó gyorsan felkapom a vizet is mostanában, és érzem hogy pillanatok alatt üvölteni tudnék. Nem utal ez valami vitaminhiányra? Nincsenek valamilyen természetes nyugtatószerek? Remélem nem vagyok pszichiátriai eset

2012. júl. 11. 20:12
 1/3 anonim válasza:
73%
Hangyákat boxkesztyűben
2012. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem első körben gondold végig mi lehet a baj.

Nem szedsz mondjuk fogamzásgátló tablettát?

Vagy nem menzesz előtti idegroham? Mert arra lehet pl. MagneB6 feminát szedni.

Kezdj el sportolni, az segít levezetni a feszültséget. De más hobbit találsz, az is jó.

Esetleg vegyél vmi nyugtató gyógyteát. Pl citromfű, macskagyökér ilyen. De van nyugtató teakeverék is.

Vagy menj b a patikába és érdeklődj vény nélkül kapható szerekről (pl. valeriana).

2012. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

évek óta szedek fogamzásgátlót, de mostanában vagyok szerintem sokkal feszültebb, bár sosem voltam az a nyugodt fajta

bemegyek a gyógyszertárba és megkérdezem őket, a macskagyökér jó ötlet, már többször hallottam, köszi:)

2012. júl. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!