Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt velem az éjszaka?

Mi történt velem az éjszaka?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy semmiség, de rohadtul fájt.

Szóval általában elég hülyén és kicsavarodva szoktam aludni. Most úgy aludtam, hogy a bal térdem fel volt húzva a jobb pedig egyenes volt és félig a hasamon aludtam. Már éreztem, hogy zsibbadok ( a bal könyököm is elzsibbadt), és amint megfordultam a térdem elkezdett fájni. Olyan érzés volt, mintha eltört volna, vagy kiment volna a helyéről... Olyan volt mint amikor begörcsöl a vádlid, és csak arra törekszel hogy meg ne mozdulj. Fel kellett ülnöm, de nem bírtam letenni a lábam, annyira fájt. Aztán kb 5 perc után elmúlt, mintha visszakattant volna a helyére.

Lehetséges az, hogy a fordulás közben elmozdult a helyéről? Vagy miért fájhatott ennyire?


2012. júl. 15. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ha kirandul akkor azt erzed...mondjuk nekem olyan is szokott lenni hogy sziplan megyek az utcan es kiemegy a helyerol..:D szerintem probald ki a terdvedot nekem az szokott segiteni!:D vagy esetleg jegzselevel kend be:D
2012. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!