Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel kérdés. Lent a többi?

Vérvétel kérdés. Lent a többi?

Figyelt kérdés

szóval vérkép rosszabb lesz ha keveset alszok eleötte?

a vérvétel kimutatja a nikotint?

inni lehet vérvétel előtt?


17/L


2012. júl. 19. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem.

2. Nem néznek nikotint. Biztos elméletben kimutatható.

3. Vizet persze.

2012. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nikotint biztos nem mutatja ki. Az alvás szerintem nem befolyásolja a vérvételt. Enni sajnos nem lehet ellőtte, csak inni. Éhgyomorral kell menni, de kora reggel szoktak vért venni.
2012. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs, nem tudok olvasni, enninek néztem az innit. Teát is ihatsz előtte. Mindig az evésre gondolok. :)
2012. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Csak sima csapvizet ihatsz. Én gyógyszert szedek és vérvételre kellett mennem. Mondtam, hogy a gyogyókat be kéne szednem erre a doki közölte, hogy be lehet de csak sima csapvízzel mert minden más megboríthatja a vérképet még az ásványvíz is úgyhogy a teát és társait hanyagold. Enni sem szabad ez természetes. A vérvizsgálat éhgyomorra megy akkor kapnak pontos képet, nem véletlenül van rendelés a vérvételen csak reggel illetve kora délelőtt.
2012. júl. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Egyszer még tinikoromban vért vettek tőlem a Heim Pál Kórházban, és vérvétel előtt teával itatott meg a laboránsnő. Azért írtam a teát.
2012. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Inni nyugodtan ihatsz vizet vagy teát, de csak natúron. De ha megmondod, hogy milyen vizsgálatokat rendelt el, akkor pontosabban is meg tudom mondani, hogy mit ehetsz, ihatsz előtte.
2012. júl. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még mondták azt is, hogy jó ha iszok előtte vizet mert jobban le tudják venni a vért nem olyan sűrű.
2012. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!