Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy "lelkiekbe...

Mit csináljak, hogy "lelkiekben egyedül is boldoguljak"?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz.

Már egy hónapja olyan szomorúságot éreztem magamba belül, mintha nem lenne ami motiválna, olyan lelki fáradtságot.

Mindig vártam a pszichológust, hátha lesz valami. Egy egy napra jobb volt, és tudom, hogy a gyógyulás hosszú folyamat, de aztán megint rossz volt.

Komolyan mindig olyan érzetem volt, mintha nem bírtam volna, önbizalmam is eléggé lent volt.

Anyunak és apunak mindig mindent elmodnhatok, de volt, hogy elmondtam, és nem könnyebbültem meg, stb. A barátok se tudtak ezen az éllapoton segíteni.

Aztán beszéltem egy délután az osztályfőnökömmel. NAgyon tisztelem, és felnézek rá. Beszélgettünk, és lelkiekbenúgy érzem, mintha kicseréltek volna. Nem tudom miért, de viszajött az életkedvem, tudok tanulni, figyelni órákon, egyszóval ha vele beszélgethetek megkönnyebbülök.

MOst megint előtört egy érzés ami nyomaszt(ennek tudom az okát), és kezdi lerombolni bennem ezt a boldogságot ami volt. Ugyanakkor amimiatt szomorú vagyok, abban a helyzetben nem tudom mi a helyes, és az osztályfőnökömet se akarom terhelni vele, mondta, hogy mindig mehetek hozzá, de akkor sem..

Mit csináljak? Így megfogok egyszer bolondulni.


2011. szept. 26. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

semmit. kell neked egy legjobbbarát. akinek mindent a nyakába önthetsz, mindig meghallgat, és te is őt.

14/L

2011. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat.:)

VAn olyan is, aki mindig meghallgat, de egyszerűen a "semmilyen" érzésből Ő sem tudott kihúzni.:(

2011. szept. 26. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyógyulás hosszú folyamat, de nekem is volt nagyon kemény depresszióm, csináltam isdolgokat amiket nem kellett volna, de ne hagyd magad szétesni. Fel a fejjel kitartás, állandóan beszéld ki a gondjaidat valakinek akiben megbízahtsz, meg sportolj, bármit, csak nehogy inni kezdjél...tapasztalatból mondom....
2011. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor sajnos nem ő az igazi legjobb barát a számodra. tartsd vele a a kapcsolatot persze, de legyem egy másik bff-ed aki szivesen meghallgat, tanácsokat ad. 1. voltam.

14/L

2011. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azért kislányka, de baromi nagy fazság ez a bff...
2011. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem leszólni akarlak, de ez a kamaszkor, azt hiszed rajtad az egész világ fájdalma, közben nem... Szerezz bsarátokat és ne süllyedj már el a depiben, mert gáz.
2011. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!