Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor igyam a citrom levét...

Mikor igyam a citrom levét reggel éhgyomorra, vagy este lefekvés előtt? Mikor hatásosabb a zsírégetés szempontjából?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Reggel, de azért azt gondolom tudod, hogy ez kb. 1%-ot ér zsírégetés szempontjából. Nem csodaszer.
2010. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bénabéla11 ***** válasza:
tudod mire jó a citromlé? segíti az emésztésedet...azért mert iszod nem leszel vékonyabb...amugy emg nagyon savas...ha soakt iszol belőle még akár gyomorbajaid is lehetnek...én inkább nem innám...max igyad vizzel higitva egy jó ebéd után...limonádé
2010. nov. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ezen rágódni ,hogy reggel vagy este ,ugyanis mindegy, mert ettől nem fogsz lefogyni.
2010. nov. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bagyinszki János válasza:
A zsírégetésre van jobb ötletem. A tanulmányt küldöm, ha írsz egy e-mailt.
2010. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a tanulmány engem is érdekel, el tudnád küldeni erre az e-mail címre: egri.natalia@gmail.com
2010. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

énis szeretném megkapni a tanulmányt!

melittaa@citromail.hu

2010. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne! Légyszi, elküldené valaki? :)


Egyébként a citrom lúgosít, nem lehet tőle baja. És tényleg nem ér semmit zsírégetés szempontjából. :S Milyen jó is lenne. :)

2012. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 000martin000 válasza:
engem is izgat a zsírégetés : zolitimi@freemail.hu
2013. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!