Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként hogyan fürödtök?...

Esténként hogyan fürödtök? Állva, és tusoltok, vagy engedtek vizet a kádba, és vízben ülve lemossátok magatokat? Melyik az "egészségesebb"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
89%

én szeretek fürdeni, de egy ideje rászoktam a nem túl egészséges reggeli tusolásra. Mivel nincs zuhanyfüggönyünk és a kád fölött van a fregoli, én ülni szoktam. Kényelmes is és a lábamat is áztathatom közben, ha bedugom a dugót - ez ilyen hibrid megoldás. Utána persze leöblítem az állóvízben ázott testrészeimet is hogy tuti tiszta legyek.


És igen: a családon belül jó esetben nem kell félni a fürdőkádi fertőzésektől. Rendszeresen kell takarítani meg ha mindenki nagyjából egészséges akkor ez egy családban szerintem nem kéne hogy probléma legyen.

2009. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
én csak fürdök, kádvízben. azaz inkább csak áztatom magam. aztán meg zuhanyzok egyet :D
2009. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
mivel terhes vagyok zuhanyzok, de elotte hideg teli esteken szerettem bele ulni jo meleg habos vizbe:)nyaron mindig zuhanyzok amugyis de en minden heten kisurolom fertotlenitem a kadat vegulis csak a ferjem es en hasznaljuk a gyereket meg siman nem ultetem bele,a ferjem is zuhanyzik mindig meg en is!
2009. júl. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Zuhanozni szoktam altalaban, ha nagyon fazok akkor, forro furdot veszek :))
2009. júl. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!