Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni az...

Hogyan tudnék leszokni az ujjszopásról?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nagyon cikinek érzem, de egyszerűen nem tudok leszokni róla.Másfél éve van fogszabályozóm és amit lehetett azt segített is (elég látványosan).Ahhoz viszont hogy az állkapcsom is a helyére kerüljön abba kell hagynom.Már csak a bátyám kedvéért is.Neki most volt állkapocs műtétje és holnap jön haza a kórházból.A műtéte azért volt szükség, mert nagyon hátul volt az alsó állkapcsa, pont mint nekem, és hát látom hogy mit össze nem szenved miatta.Már próbáltuk hogy bekenjük az ujjamat mindenféle rossz ízű dologgal, de nem segít és a jövő héten megyek először ott alvós táborba.
2012. júl. 29. 04:47
 1/5 anonim válasza:
Én is sokáig szoptam az ujjam, de végül sikerült leszoknom róla mindenféle kence nélkül :) meguntam, hogy mindig bütykös volt tőle az ujjam :D nem kell hozzá semmi más csak akaraterő :) amúgy csak úgy magában szopod az ujjad vagy pléded is van?
2012. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát szopj valami mást
2012. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Plédem az már nincsen.

#2 Nem tudom pontosan hogy értetted, de nem is vagyok rá kíváncsi.

2012. júl. 29. 16:16
 4/5 anonim válasza:

első vagyok

hát megmondom őszintén, hogy szerintem a táborban nem is nagyon lesz időd szopni az ujjad :) meg szerintem ott úgy sem tennéd szóval lehet, hogy a tábor alatt le is szoksz róla :)

2012. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem.
2012. júl. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!