Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ritkán 1 elszívott...

Nagyon ritkán 1 elszívott füves ciginek, milyen káros hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Kevesebb pénzed lesz.


Amúgy szerintem semmi, de nagyon nem vagyok benne a témában.

2009. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Rák kockázata, hirtelen hangulatváltozások, később tompaság, elbutulás, ismerkedés a rendőrséggel stb.
2009. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
43%
a kemény drogosok is sokszor ritkán szívott füves cigivel kezdték pályafutásukat. jobb elkerülni nem nagy szám amúgy se, csak a divat bálványozza
2009. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
59%
Egy idő után nem kapod meg a várt hatást és több kell. Aztán egyre több és erősebb. Az én haverom is így kezdte és a végén a heroin végzett vele.
2009. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

semmilyen.


már ha tisztában vagy vele, mikor megy át a "ritka" a "gyakoriba".


amúgy még ha át is megy, a titok az, hogy ne nyúlj semmi máshoz. a fű max betompít hosszútávon, nézd meg, akik napi szinten élnek vele, teljesen be vannak fordulva. (persze fizikailag semmi bajuk.)

csak nem érdekli őket semmi, csak az a 3 dolog, amivel elvannak, mondjuk a zene meg a számítógépes játékok, aztán kész.


szóval csak ésszel, és nem lesz semmi bajod.

2009. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Veszélyei: későbbi függőség kialakulása,tüdőkárosodás,idegrendszeri károsodás,különböző rákos megbetegedések kockázatának növekedése.Egyébként,jobb mintha heroinnal lövöd magad az tény
2009. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
A füves cigiben nincs semmi olyan kémiai szer, amitől fizikai függőség alakulna ki (ha tiszta a fű), ez bizonyított tény. A pszichikai függőséggel már nem ez a helyzett, ezzel kell vigyázni nagyon! Mert az pillanatok alatt kialakul. A pszichikai függőség veszélyesebb, mint a fizikai!
2009. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
HÁT ÉN FÉL ÉVE SZINTE MÁR NAPI SZINTEN TÉPEK, ÉS SZERINTEM CSAK A PÉNZTÁRCÁD TARTALMÁT CSÖKKENTI!
2009. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

attól függ mennyire ritkán...

ha kb 2 hetente 1 nagyon ritkának számít akkor semmi :D

az a kérdés h mellette dohányzol-e?

szerintem az rosszabb

de amig tudod mit csinálsz, no para (te érzed)


szerintem...

2009. júl. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!