Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tör rám a depresszió...

Miért tör rám a depresszió azonnal amint egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Napközben, suliban amikor a többiekkel vagyok akkor semmi gond, relatíve jól érzem magam általában. Viszont ahogy hazaérek az üres lakásba rögtön üresség fog el, és akármilyen jó kedvem volt aznap rögtön elillan, és eszembe jut hogy tulajdonképpen azok az emberek akik körülöttem vannak , azok közül senkit nem neveznék a barátomnak. Barátnőm nincs, igazából nem is tudnám elképzelni hogy legyen, nemsokára töltöm a 18at, és kb végig egyedül voltam, és ez már nagyon berögzült úgyérzem, pedig szeretnék változtatni, csak éppenséggel nem sikerül. Nincs senki akihez forduljak, szakemberhez nem szeretnék elmenni, anyámék... nos az is felejtős. Eddig sportal vezettem le a feszültséget, de egy ínszalagszakadás arra kárhoztatott hogy ezt most 3-4 hónapig mellőznöm kell. Napról napra egyre szarabbul érzem magam
2011. febr. 6. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
barátaiddal nem szoktál eljárni valahová suli után?
2011. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna. . . velem is ugyanígy van.

régebben volt egy megszokott baráti köröm, de azóta az sincs már meg. és a többiekkel (akik oszt.társaim), azokat sem nevezném barátnak. tulajdonképp már majdnem 2 éve tart ez. előtte minden jó volt, aztán jött ez a barátnélküli korszak. ami azóta is tart és megtudlak érteni, mert nagyon rossz.=/ általában én is egyedül vagyok otthon, szüleim dolgoznak. sokszor gondolkozok rajta, hogy vajon mit rontottam el, mert egyiknek sem ártottam soha semmit. de késő bánat. ez van. majd kilépsz a suliból és megváltozik minden.

ja a másik az, hogy mostanában tényleg kevés ember között fonódik Igaz barátság, akiben megbízhatsz.

/L/

2011. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a barátság elég erős szó szerintem, maximum haverjaim vannak. Előfordul hogy suli után lógok velük, de ez nem segít azon hogy amikor hazaérek ugyanúgy szarul érzem magamat.
2011. febr. 6. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt addig fogod így érezni, amíg meg nem találod az okát, hogy miért nem szeretsz otthon lenni. Azt mondod, nem szereted az egyedüllétet... ebből az látszik, hogy nyomaszt téged valami, amit még magadban sem tettél helyre. Nem lehetséges ez?

"anyámék... nos az is felejtős" -> ezek szerint rossz a viszonyod a szüleiddel? Egy biztos: ha rendezed a konfliktusaidat azokkal, akikkel szemben kialakultak, meg fogsz könnyebbülni.

Igaz barátokat az ember akkor talál, amikor épp lemondani készül erről, úgyhogy emiatt felesleges aggódnod, mert a görcsösség miatt csak rossz napokat szerzel magadnak.

2011. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanúgy érzek mint te...
2011. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az élet szar.
2012. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!