Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egyedül maradtatok? Nem volt egy igazi barátotok sem, és a családotok is elhanyagolt?

Figyelt kérdés
jelenleg ez a helyzet, nagyon kellemetlenül érzem magam.. írhattok üzit esetleg.:/:))

2012. jún. 13. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen velem nem eshet meg! Odafigyelek a barátaimra és a családomra! Ebben az esetben a te verziód nem történhet meg!
2012. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amikor beteg lettem 25 évesen. Akiket a barátaimnak hittem hamar eltűntek mellőlem, a szüleim meg nem tudtak mit kezdeni a betegségemmel, így egyedül kellett küzdenem.
2012. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Kis, vagy inkább nagy túlzással mindenki kihasznált, megbántott, átnézett, átlépett rajtam, beleértve díszes családtagjaimat is.

Sokáig magamat hibáztattam. Most már tudom, hiba sokat várni, pontosabban hiba bármit is elvárni másoktól.

Amit véletlenül kapunk: türelmet, megértést, odafigyelést, azt pedig jól meg kell becsülni.

2012. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálam inkább az van,hogy állandóan egyedül vagyok,mert nincs olyan barátom,aki szívesen mászkálna velem minden nap és a családommal sem jó a kapcsolatom,így folyton menekülni akarok otthonról,de nincs hova.Ez is kb ugyanaz,elég sz@r.Régebben még az olyan barátaimat is megtartottam emiatt,akikről tudtam,hogy csak kihasználnak,de ők több kárt okoztak,mint hasznot,úgyhogy már nincsenek.23l
2012. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja és évek óta ez megy.23 éve.4 voltam.
2012. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Lényegében csak a párom van mellettem. Ami borzasztóan bánt, hogy a barátaimtól nagyon eltávolodtam. Persze egyrészt sokan dolgoznak már, én még főiskolára járok, így az természetes, hogy velük nem tudok gyakran találkozni. A fősulis barátaim most nyárra hazamentek vidékre, vagy elutaztak, stb. (Meg most nyáron gyakorlatozunk is.) Viszont van 1-2 olyan barátnőm is, akik nem csinálnak semmit, már egy csomószor írtam hogy találkozzunk, beszéljünk, mindig jött a válasz, hogy most ezért nem jó, most azért, és azóta sem keresnek, én meg meguntam, hogy állandóan én irkáljak. A családom? Hát arról ne is beszéljünk... De amúgy ne aggódj, én azt t6apasztaltam eddig, hogy egy-egy ilyen időszak után, mindig valami nagyon jó következik. Szóval nem tart örökké ez az állapot. 21l
2012. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 22 éves koromban a "barátoknak" hitt emberek hirtelen eltűntek, mikor "szarba" kerültem. (ezt én hívom így, egyszerűen semmi sem sikerült, tehát nem bűnöztem vagy ilyenek) Senkim sem volt, hiába próbáltam velük a kapcsolatot tartani, valami lelki támogatást kérni, még csak nem is válaszoltak. Persze azért felhívtak, hogy szerezzek nekik munkát. (Nekem sincs)

Hát gyorsan megtanultam, hogy csak magamra számíthatok.


Most 28 vagyok. A helyzet ugyanaz, de már nem bánom, hogy ezek az emberek eltűntek. Persze évente egyszer azért felhív valamelyik, ha kell neki valami, de én lekoptatom.

Most is csak egymagam vagyok, csak magamra számíthatok. Barátkozni nem nagyon barátkozom, mert csak ilyenek kerülnek az utamba.


A családom meg csak basztatni tud a mai napig. Persze amikor tényleg kellenének, akkor csak bambán néznek. Tehát már régóta nem számítok rájuk sem.

2012. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb hogy én ilyen nagyon ragaszkodó tipus vagyok, de az eddigi barátaim nem. és ez nagyon hiányzott nekem.. hogy ajánlja fel hogy találkozzatok, vagy valami de nem. suliba együtt vagyunk, rámír facebookon és puszi.. számomra ez nem barátság..
2012. jún. 13. 15:11
 9/14 A kérdező kommentje:
és én mindig írtam neki, aludjon itt, menjünk buliba, menjünk el sátorozni, és vagy kifogással jött , agy csak hogy ne bántson meg, fintorogva vonszolta magát.. de ő? soha.. kicsit úgy éreztem hogy rámászok.. abba hagytam és a kapcsolatunk véget is ért..
2012. jún. 13. 15:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Merre laksz? ha gondolod írj privátot, szerintem hasonlítunk :D

17F

2012. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!