Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy furán hangzik de...

Lehet, hogy furán hangzik de mintha valami mozogna a hasamban?

Figyelt kérdés
A háromszöghöz hasonló az alakja és furcsán mozog de elég lassan. Mi lehet ez????
2012. aug. 15. 10:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és az orvosoktól félek!
2012. aug. 15. 10:03
 2/5 anonim ***** válasza:
A pszichiáterek általában elég barátságosak. (Csernust nem ajánlom.)
2012. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tényleg furán hangzik,biztosan érzed hogy van ott valami?egy hasi ultrahang minden kérdésedre választ adhat!Minden lehetséges,egyszerű bélmozgás,orsóféreg,hogy babát vársz arra nem vennék mérget mert nem tudom a nemed,de ne itt találgass,inkább irány a doki és deritse ki ő,mégis csak ő a szakember,nem kell félni,egy hasi ultrahang teljesen fájdalommentes vizsgálat!
2012. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen.Hú főleg ha féreg akkor hiába félsz minnnélelőbb elkell menni orvoshoz.Láttam tvben egy nő fogyniakart direkt megevett egy férget bár nem tudom milyen fajtát és elterjet az egész bélrendszerében mert anyira megnőt a csaj meg fogyott aztán meghalt..
2012. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichiátria!
2012. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!