Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből lehet baj? (lent. )

Ebből lehet baj? (lent. )

Figyelt kérdés
Naszóval 15 éves fiú vagyok, Szeptembertől középsuliba járok. Általánosba nem voltam húdekirály tesiból (kötélmászás semmi, szekrényugrás gyér, lécugrás szintén, de a többi az kb jól megy) Mennyi lehet az esélye hogy megbukok középben tesiből? (Most elkezdtem konditerembe járni, de a kötélmászás odébbvan attól még.) Amúgy 180 centi magas és 70kg vagyok. Légyszives csak értelmes és igaz válaszokat.

2012. aug. 17. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
kb hány fekvőt tudsz nyomni ha 1-10 akkor kez 2 vel és minden nap egyel halatsz vagyis 2 4 6 8 10 ha 10-20 tudsz akkor 12 14 16 18 20 és így tovább ha minden nap fekvőzöl megnővekszik az izmod és így könnyebb lesz
2012. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kötélmászásnál nemcsak az erö, hanem sokkal inkßabb a technika számit.
2012. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ó a tesi nekem is gyérül ment :D

De olyan szinten képzeld el hogy én a szekrényugrást SOHA nem tudtam megcsinálni :D

Magasugrás?? "Pff hagyjatok már :D" Gerenda?? Én oda fel nem megyek :D

De sikerült mindig 3-as 4-es lenni :D Mert a röpi, floorball, felmérések, ilyenek jól mentek nagyon :D:D:D

2012. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Még büszkék is vagytok rá?

Amúgy a legtöbb suliban a tesi arról szól, hogy semmiről. Én szakközépbe jártam és nálunk a tesit nagyon komolyan vették. Soha nem volt játékóra, óra elején bemelegítésnek 2-3 km futottunk, minden felmérést rendesen megcsináltunk, kőkemény erősítések. A város legjobb gimnáziumába ezzel szemben minden órán fociztak, voltak olyan órák, hogy a tanár be sem ment. Szóval nem feltétlenül kell paráznod.

2012. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rá büszke de utólag baromi vicces ahogy ott szerencsétlenkedtem :D :D

Baj nem lesz belőle ne aggódj. Mindent úgy csinálj, ahogy tudod, de azt maximálisan :)

2012. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hallottam még olyan, hogy valakit megbuktattak volna tesiből középsuliban.. járj be az órákra és kész
2012. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem fogsz megbukni ha ezekből nem nyújtasz 100% (vagy még 50% os) teljesítményt...
2012. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!