Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon eres vagyok. Ezt...

Nagyon eres vagyok. Ezt okozhatja egészségügyi probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokkal több és vastagabb ereim vannak mint az emberek kb 99%-ának, beleértve azokat is, akik sportolnak. Vékony vagyok, nincs nagy izomtömegem. Nálam sokkal izmosabb emberek sem ilyen eresek(van kivétel persze).


Életmódom: Egész nap itthon ülök, és nem csinálok semmit. Hetente 2-3x edzeni megyek, és ilyenkor gyakran használok olyan súlyt, ami nagyon megerőltet.


Ami meglep, hogy 4 hónapig nem edzettem, és ennek ellenére nagyon sok ér jelent meg a lábaimon(comb, vádli).



2012. aug. 19. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Egeszsegesebb vagy az atlagnal----> alacsony testzsir %

Folytasd az edzest es legyen etrended!

2012. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Látom erre a kérdésre senki sem tudja a választ. Mindenki csak addig jut el, hogy azért van, mert kevés a zsírom. Arra nem gondol senki, hogy új erek fejlődhetnek, és ennek más oka is lehet, mint az, hogy sportolok.
2012. aug. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!