Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez esetleg valami egészségügyi...

Ez esetleg valami egészségügyi probléma?

Figyelt kérdés
Nem régóta élek szexuális életet. Eleinte gyengédek voltunk, de most már, ahogy kezd az életem részévé válni ', néha aprítjuk neki. Már 2x volt olyan, hogy felfázásszerű tüneteim lettek: nagyon fáj és vérzik. ( mint ma is ) Ez független a szextől és tényleg csak felfázás, vagy kérjem doki segítségét? ( voltam már egyszer, azt mondta felfázhattam ) 18/L
2011. jún. 17. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
A nőknél gyakran előfordul, hogy - miután elkezdik a szexuális életet - gyakoribbak a vizelési tünetek, hisz nagyon közel van egymáshoz a húgycsőnyílás és a hüvelybemenet, s emiatt könnyebben (bevihető) és átvihető bármilyen fertőzés annál, aki hajlamos erre. Úgy tűnik, Te hajlamos lehetsz, ezért a jövőben fokozottabban figyelj oda erre. (nem akarom azt mondani, hogy vegyetek vissza kicsit a túlzott "aprításból" és óvatosabbak legyetek, de az ilyen jellegű fertőzések elkerülésének ez lehet a módja). Fontos az is, hogy a higiéniára nagyon figyeljetek mindketten! (előtte, utána mosakodás).
2011. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!