Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős szívverés, mi lehet ez?

Erős szívverés, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

szóval ha lefekszek akkor érzem hogy erősen ver,lüktet a szívem..ha meg valami terheléses dolgot csinálok majd kiugrik a helyéről..kb. 2 hónapja voltam sürgösségin bár akkor szorított meg szúrt de nem találtak semmit..

volt ekg,vérvétel de smmit nem találtak..

aztán gondoltam pánikbetegség is lehet de nincsenek olyan tüneteim,hogy kézzsibbadás,szédülés hasonlók ..csak erősen ver a szívem..zavaróan..tényleg van ha ülök és elugrok a boltba akkor mire visszajövök ugrál a melkasom..

ez mitől lehet??már sportolni sem merek pedig eddig rendszeresen tettem.


2012. aug. 20. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért fuss még egy kört a pánikbetegséggel: Ha ilyenkor egy zacskóba lélegzel, és viszonylag gyorsan javul a helyzet, (csökken a túl magas véroxigén), akkor az. Egyébként pedig menj el egy kardiológushoz, ha megteheted, akkor maszekhoz.
2012. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!