Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen előítéletesek még...

Miért ilyen előítéletesek még mindig az emberek a tetovált emberekkel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy alapvetően a tetoválással van a baj. Inkább azzal, hogy sokan túlzásba esnek és agyonvarratják magukat, néha izléstelen motívumokkal. Egy finom, diszkrét tetoválás lehet izléses, szexi, de mikor egy kétes tisztaságú, lompos nő agyon van tetoválva, ordítóan izléstelen.
2012. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van. De például nálunk a városban volt a kórházban egy nagyon jó orvos, de sokan nem akartál elfogadni, nem akartak hozzá menni, mert eléggé tele volt tetoválva. Pedig nagyon jó szakember volt. És én ezeket nem értem, hogy a mai világban miért kell ennyire előítéletesnek lenni a másikkal szemben.
2012. aug. 21. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szokták azt mondani, hogy egy igazán értékes embernek nem kell magán viselnie az identitásának a jeleit, utalva ezzel feltűnő öltözködésre, piercingre, tetoválásra, stb. Én ezzel nem értek teljes mértékben egyet, de tudom, miről beszél, aki ezzel érvel és magát az állítást nagyon elgondolkoztatónak tartom.
2012. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem értékes, hanem ÉRTELMES (intelligens...) embert szerettem volna írni, elnézést, az előző vagyok
2012. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 askingcat666 válasza:
Mert buták.
2017. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!