Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrfehérítés - Milyen természe...

Bőrfehérítés - Milyen természetes anyagokkal lehet a bőrön a pigmentfoltokat halványítani?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy már 2 éve lassan teli van az egyik kezem pigment foltokkal, bőrgyógyász azt mondta egy idő után eltűnik, de nem nagyon változott...


Hallottam olyat, h a citromlével próbálkozzak, de boltban vettem olympos citrom levet meg 2 egész citromot, de nyáron alig van leve az egész citromnak így jó az olympos citromlé is?


kövirózsa balzsam, egyik ismerősöm javasolta, de nem tudom hogy hol lehet beszerezni és működik e?


(ezért akarom mert elég cikkis, h fehér bőrömön 10-15 1cmes kis pigmentfoltok vannak...)


meg pl a nyakam hátulja levan barnulva elég szépen és egyszer hiphopp kifehéredett egy folton, az mitől lehetett? mi olyat csinálhattam ami akkor kifehérítette?



2012. aug. 21. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikus mondta nekem, amikor a bajuszomat szőkítettem, hogy a szőkítőpor amivel csinálta halványítja vagy akár el is tünteti. Menj kozmetikushoz és szőkítesd a szőrödet
2012. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
napgomba az ami kifehériti egy részen. Biztos van más olyan is de ezt hallottam
2012. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pigmentfoltokra rengeteg krém van ami jó, márkák: skin79, missha, brtc, sok ezekkel foglalkozó blog van a neten tesztekkel, azok alapján válassz valamit ami megfelel a bőrödnek.

A kövirózsát próbáltam már, de nem használ, és ahogy olvasgattam nem csak nekem nem, másoknak sem jó semmire.

2012. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!