Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj ha 13 éves vagyok és...

Az baj ha 13 éves vagyok és minden nap megiszok egy energiaitalt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baj!
2012. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen baj.Én 15 vagyok és régebben én is ezt csináltam reggelente és egy idő után volt,hogy szorított a mellkasom.Biztos vagyok abban,hogy ennek írható be mivel mióta nem iszok csak ritkán azóta nem fáj soha.Amúgy meg ha sokszor iszod egy idő után nem fogod érezni a hatását csak fáradékonyabb leszel tőle.
2012. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2012. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen, baj. Tele van koffeinnel, cukorral. Minden bajod lesz tőle.

Ismerősöm is állandóan azt a szart itta, a végén ha nm kapta meg az adagját, úgy remegett a keze, hogy rossz volt nézni.

2012. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Energiaitallal nemcsak rövidtávon ártasz magadnak. Amiket leirtak az stimmel, de amit még nem tudhatsz, ötvenes éveidre egyéb szervi bajod is lehet tőle. Most még ez messzinek tünik ifjú korod miatt. Jobb lenne nem innád. Minek?
2012. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
én kezdő testépítő vagyok. Minden edzés elött benyomok egy extra koffeines energiaitalt, felemelő érzés amikor a kezemben van 40kg pörgök mint egy gép de nem bírom már emelni de azért is ki kell préselni magamból.
2012. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Attól még a koffein ugyanúgy addikciót okoz. Ráadásul 13 évesen hova kell még koffein? Akkor még tele van az ember energiával és nem 8 óra munka után kell még egy lábedzést megcsinálnia, ami valami stimuláns nélkül szinte lehetetlen.

A koffein hasznos is tud lenni, de attól még rossz.

2012. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Az energiaitalok káros mellékhatásai : [link]
2015. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!