Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha minden nap egy energiaitalt...

Ha minden nap egy energiaitalt megiszok másfél hétig, lesz vmi bajom?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszak van és nagyon sokat kell tanulni...Utána nem iszok a következő vizsgaidőszakig, több vizsgám nem lesz most.
2010. jan. 13. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
esetleg megtanulsz egy kérdést megfogalmazni,egyéb gondod nem lesz belőle.:)
2010. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

oppá, lemaradt egy t betű! bocs,de azért remélem érted,amit kérdeztem.

amúgy meg semmi baj a kérdésemmel!még az időhatározókkal sem!

2010. jan. 13. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem lesz semmi bajod.Én sokkal durvábban nyomtam, sokkal hosszabb ideig...és nem lett bajom:)Nyugodtan igyál meg minden nap egyet, ez olyan mintha naponta egy erős kávét innál.De másfél hét után hagyd abba, mert tény, hogy nem egészséges...Sok sikert a vizsgákhoz!
2010. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
62%

huha

denagyhiba :S istenem ezért beszólni

2010. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem már csak egy vizsgám van, és vééééééééééééége:):):):)

Sok sikert Nekünk:)

2010. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és amúgy nem hiszem hogy bajod lehet tőle. De én nem iszok. Kávét sem. Csak szimplán tanulok hajnali 3ig, 5-6 felé felkelek, olyan vagyok mint a hulla, bekapcsolom jó hangosan a zenét, vagy elkezdek beszélni, mert attól jobban magamhoz térek:) Aztán mehet megint a tanulás:)
2010. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Én évek óta megiszom 1-et 2-t naponta. :)
2010. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

14:21


de legalább válaszoltam,nem úgy mint te :P és tudom,hogy mindenki elgépelheti ezért a mosolygós fej,hogy ne legyen éle!bocs az off-ért kérdező sok sikert.\bár ha a másfél literes csodákat iszod akkor sok a 250 ml es nem annyi mintha teáznál vagy kávéznál.\

2010. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ! Mindenkinek egy nagy kalappal! :)
2010. jan. 13. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki itt azt írja , nem lesz semmi baja, de nem egészséges. Nem mond ellent ez egymásnak. Ennyire hülyék az emberek? Az energia italba nincs energia. Vegyék már tudomásul. NAGYON HASZNOS. A GYÁRTÓKNAK. !!!
2013. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!