Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 éves vagyok, és hogyha...

13 éves vagyok, és hogyha megiszok pl.1 héten 2 energiaitalt pl WATT-ot, vagy csak pl egy nap egyet (de azután egy hétig nem) attól valami bajom tud lenni?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról, hogy kiment a kálcium belőle, de szerintem 1-2 0,25 litres energiaitaltól nem megy ki.

Hányat kellene megigyak, hogy kimenjen?


2011. nov. 28. 13:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem lesz komolyabb bajod, de ha lehet, ne sűrűn idd, mert egészségtelen.
2011. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb, így a gép előtt 1 dobozzal megiszom fél óra alatt.
2011. nov. 28. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szükséges, akkor inkább ne idd... 13 évesen viszont úgy gondolom, még nem állhat fenn olyan helyzet, hogy szükséges legyen (pl. éjszakázás).

Amíg lehet, addig kerüld az ilyeneket, utána meg, ha már mindenképp koffein, akkor tejeskávé.

2011. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy. Fejlődőben van a szervezeted. Nem tesz jó a csontozatnak akárcsak kóla. Továbbá az energia ital olyan összetevőket tartalmaz ami később betegségre hajlamosít.
2011. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy ma ittam életemben az elsőt :D

Azért gondolom, hogy ennyi nem befolyásol semmit :)

Vagy igen?

2011. nov. 28. 13:54
 6/8 anonim válasza:
100%

ennyitől nem


de ha évekig iszod, akkor tönkremehet a májad, veséd, gyengülhet az immunrendszered, nehezebben regenerálódsz, a vérnyomásod az egekben lesz stb.


soroljam?

2011. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne :D
2011. nov. 28. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kéne innod. Inkább aludj eleget, sokkal jobban jársz vele.
2011. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!