Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem hallok néha a bal fülemre,...

Nem hallok néha a bal fülemre, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ha mozgok - futok, kerékpározok, tornázok vagy akár gyorsabban sétálok -, akkor hallok egy kattanást (vagy valami nagyon hasonlót) a bal fülemben, és utána pár percig furcsán hallok rá. A saját hangomat se a megszokott mondom hallom. Voltam (házi)orvosnál, azt mondta, hogy nem lát semmit. Valami pumpával az orromba fújt, attól elmúlt egy kis időre, de most visszatért.

Szóval, valami tipp, hogy mitől lehet?



2012. aug. 27. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
egy fül-orr gégész kivizsgálja.
2012. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kriszti8 ***** válasza:
28%

nekem is volt ilyen de csak egy hétig.nagyon belenyomtam a fülpiszkálót de gondolom nálad nem ez a baj.várj egy hetet hátha elmúlik.önts bele vízet az kitisztítja és tegyél egy konyharuhába meleg sót(nagyon sokat)és tartsd a füledhez.ez mindenkinek segít.ha nem múlik el akkor menj el sok orvoshoz.esetleg egyél még sóba krumplit vagy csepegtess bele a füledbe doki álltal felírt cseppentőst.


a konyharuhás javaslatomat úgy csináld h ne menjen só a füledbe!!csak a konyharuha érintkezzen a füledhez amiben meleg só van!!

őszíntén remélem hogy elmúlik:)

2012. aug. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a választ! Mindenképp megpróbálom a sós dolgot, nem is értem, hogy nem jutott az eszembe eddig:)
2012. aug. 29. 09:19
 4/5 Kriszti8 ***** válasza:
0%
sok skert:DDszurkolok hogy elmúljon.tudom milyen rossz érzés és nemtudsz másra figyeni!:'(de kitartás
2012. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez a bajom!!!
2012. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!