Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetente ötször (péntek és...

Hetente ötször (péntek és szombat a pihenőnapok) járok 1órát sétálni (kb közepes tempóban) amiben van kb fél óra kocogás-futás is, ez elég?

Figyelt kérdés

Mellé naponta kb fél óra gyalog az út a suliba (oda-vissza), ez mondjuk elég kényelmes tempóban. Reggeli/tízórai 2graham kifli/zsemlye sonkával,paprikával.

Ebéd általában csirkemell, vagy comb, valami saláta és kevés rizs (fehér:\)

Uzsonna 1alma vagy valami gyümölcs

Vacsora előtt szoktam járni sportolni 7-8 óra körül és mindig minimum az 1óra, így ha hazaérek utána nemsokkal megyek aludni szóval vacsorázni csak ritkábban szoktam, vagy arra is megeszek egy almát vagy ilyesmit.

Inni csak csapvizet szoktam esetleg néha keverek be bolero meg ilyen porokat, ha édességet akarok és akkor ivás által megtörténik (cukormentes a por).

Ez így jó? 2-3kg-t fogytam 3hét alatt, azért van így a séta-futás, mert nem egyedül járok és a társam nem bírja annyira.

16/F


2011. szept. 23. 15:15
 1/2 A kérdező kommentje:
még egy 4-5kg-t szeretnék legalább ledobni, 2l vizet naponta minimum megiszom.
2011. szept. 23. 15:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog! :)
2011. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!