Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel kezdjem ha izmosabb...

Mivel kezdjem ha izmosabb testalkatot akarok mert most van rajtam elég sok felesleg 168 magas vagyok és kb 90 kg tehát fogynom kell?

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne hogy rögtön mehetek konditermekbe és ugye közben futok minden nap vagy előbb futással dolgozzak le valamennyit magamról és csak aztán a konditerem vagy ha kondizok akkor szép lassan fogyok is és az izom is nő valamint az étkezésnél amikor már edzek mit kell betartani hallatom olyat hogy délelőtt és délután más kajákat kell enni előre is köszi

2012. aug. 29. 09:28
 1/5 Gysmo ***** válasza:
Járhatsz konditerembe és futni is. Ami fontos, hogy diétázzál és heti 3-4 aerob edzést csináljál. A futás is aerob edzés, ha a megfelelő tempóban futsz.
2012. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Figyelj, ha fogyni és izmosodni is akarsz, azt kondiba kell tenned. Egy jó kondiba biztos van futógép vagy elliptikus gép vagy mi a ráknak hívják ami LEIZZASZT. Ez a lényeg, hogy izzadj kegyetlenül. Félórás programmal kezdhetsz fuss le gépen vagy akár rendesen 10 km-t (nem vicc), ezt lassú tempóju futással a legjobb hiszen egy idő után nem is fog gyorsabban menni. Folyadékot mindenképpen igyál naponta 2 litret, a legjobb a szénsavmentes forrásvíz. Egy hónapig ha hetente 3-4x lefutod, tuti lesz eredmény, ha jól csinálod.Nem muszály egyedűl, hívj haverokat vagy csajokat, meglátod, ha van ki motiváljon, mingyárt más. ;)

Utána nekifoghatsz gyűrni a vasat.

Sikeres fogyást kívánok :)

2012. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát kicsit csalódott vagyok magamban mert azt olvastam hogy minimum 30 perc futás kell egyhuzamban megállás nélkül nos nekem nem ment ennyi elsőre csak 24 percet tudtam futni aztán kellet pihennem 3 percet aztán lefutottam még 10 percet de nem sikerült egyhuzamban remélem ahogy folytatom ez változni fog
2012. szept. 2. 21:15
 4/5 Gysmo ***** válasza:
30perc aerob mozgás után indul be a zsírégetés. 120-140 között legyen a pulzusod, mert ha ennél kevesebb akkor nincs zsírégetés, ha ennél több akkor szénhidrátot emészt fel a szervezeted, ami megint nem zsírveszteséggel, hanem inkább izom veszteséggel jár. Tehát nem szabad gyorsan futni.
2012. szept. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem nincsen ilyen spéci pulzus mérő kütyüm sajna :S
2012. szept. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!