Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottam, hogy agydaganat...

Hallottam, hogy agydaganat tünetei lehet a bénulás!? Ma elkezdett úgy furán zsibbadni a kezem, vagy mintha gyengébb lenne.! Meg pár napja olyan furán is érzem magam, mitha szédülnék! Lehet agydaganat? Most töltöttem a 17-et! Nagyon félek tőle! :/

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem napiszinten zsibbad ( na jó a lábam).

Gyengébb lenne? Nem lehet hogy csak fáradt lennél? :)

Furán érzed magad? Nem lehet hogy csak nagyon félsz és bebeszéled magadnak?? :)

De azért biztos ami biztos menj orvoshoz. Röntgen, CT semmi többet nem csinálnának veled, és akkor megnyugodsz, ha pedig (ne úgy legyen!!!) gond van, azt kezelni mindenféleképpen.

2009. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy agydaganatod lenne, annak sokkal összetettebbek a tünetei (személyiségváltozás, bizarr viselkedés, epilepsziás roham, hallucinációk, általános gyengeség, beszéd/látászavar.. stb stb) nehogy bebeszéld magadnak az agydaganatot! szerintem egyszerűen csak front vagy vérnyomással kapcsolatos gond van. menj el a házidokihoz, aki esetleg elküld kivizsgálásokra (neurológia, vérkép, vizelet)
2009. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsó válaszolónak kicsit sikerült megnyugtatnia :)
2009. júl. 27. 16:29
 4/8 anonim válasza:
Szerintem sincs agydaganatod. Az én tüneteim : fejfájás görcsök, egyensúly vesztés, szédülés, látászavar, halucináció (hangokat is hallok és dolgokat is látok melyek valójában nincsenek ott) az én tüneteim szerintem hasonlítanak valamilyen formában az agydaganat tüneteihez bár én nem fordultam orvoshoz és nem is szándékozom. vagy netalán kellene? 14/L
2009. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: neked kéne, nagyon is...
2009. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Uccsó vagyok köszi a tanácsot, megfontolom :)
2009. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, mióta egészségügyi portálokat lehet olvasgatni a neten, mindenki rögtön azt hiszi, hogy agydaganata van..:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=agydaganat&s..

2009. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a hipohondria elojele:-D
2009. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!