Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » égett bőrfelülettel hogyan...

égett bőrfelülettel hogyan bánjak?

Figyelt kérdés
holnap lesz, hogy egy hete leforráztam forró étellel az alkarom felét.. elsőfokú égésnek mondanám, talán enyhén másodfokú.. a helyzet, hogy azóta voltam dolgozni is, az alatt be volt kötve; meg tegnap,és ma szüretelni.. a melegben megszívta magát vízzel ahogy izzadtam, felpuklisodott néhol, meg ki is folyt belőle a víz.. a kérdésem az, hogy mit tegyek, ha viszket? hagyjam békén? mert van, ahol már lealkottam kicsit belőle, az az igazság..a víztől nagyon megpuhult, és csúszkált..tudom butaság amit tettem.. csak nem akarom, hogy ezek miatt megmaradjon a helye..

2012. aug. 31. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
mér nem mentél be a kórházba???
2012. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj, ha nem lesz súlyosabb bajod és nem fertőzödik el. Eléggé aggódnék a helyedben... Ennyi ész, te jó isten! Ha folyik a "víz" belőle meg viszket, akkor normális ember egyből teper az orvoshoz. Nem is! Már amikor leforrázza a fél alkarját, akkor teper!
2012. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
voltam hétfőn a házidokimnál, ránézett, befújta védőkrémmel, és annyit mondott nem gáz..na mindegy..igazatok van amúgy..majd visszamegyek, amint tudok..
2012. aug. 31. 19:48
 4/4 A kérdező kommentje:
elmentem sebészetre utána, és egyébként azóta elmúlt :)annyi hogy a "napbarnított" árnyalat, amit a nyáron "összeszedtem" ugye eltűnt, de ez ideiglenes, nem látszik szinte semmi :)
2012. szept. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!