Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám abba hagyni?...

Hogyan tudnám abba hagyni? Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról van szó , hogy dadogok és holnap megyek elsőbe és félek hogy bemutatkozáskor nem fogom tudni kiejteni a nevem vagy elkezdeni . Nem szeretek mások előtt beszélni nagyon félek :( feleléskor is alig bírok beszélni ha mindenki néz :(



2012. szept. 2. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

A tömeg előtt nekem is nehéz volt teljesíteni.Ez egy olyan dolog amit magadnak kell legyőznöd.

Amúgy akkor dadogsz amikor zavarba jössz,vagy valójában is?Logopédust megpróbáltad?Amúgy meg ne foglalkozz azzal mit gondolnak rólad,így-is úgy-is lesznek olyanok akinek szimpatikus leszel,és akiknek nem,ez nem a bemutatkozáson fog eldőlni;)

2012. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia ! köszönöm a választ hát logopédusról gondolkozom . Meg akkor dadogok ha tömeg előtt kell beszélnem meg amikor mondani akarok valamit gondolatba már meg van csak nem bírom kimondani meg olvasáskor is az A betűt kihagyom néha mert nem tudom kiejteni . De van olyan amikor simán elmondok egy mondatot és akkor eszembe jut a dadogás és akkor már megin dadogok :/
2012. szept. 2. 18:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát amikor rám jön akkor dadogok :/ de zavarba jövök akkor nagyon :/
2012. szept. 2. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ez csak önbizalom hiánya miatt van,akkor elég egy pszichológussal úgy 2-3szor találkozni,azt csinálni amit mond,és már rendbe is jöttél;)

Én is dadogtam,ráadásul még hadartam is,azokat a szavakat sem értették amit nem dadogtam:D

De csak azért volt mert érdekelt,mit gondolnak rólam,és ha elcseszem mi lesz.A rólad alkotott vélemény nem így fog kialakulni.Sz@rj rá,hogy mi lesz holnap,és máris átvészelted a napot;)

2012. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) már nem is izgulok nagyon :) igazad van köszönöm
2012. szept. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!