Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem jön már meg ha nem...

Miért nem jön már meg ha nem vagyok terhes? Kezdek nagyon aggodni. Mi van ha komoly bajom van?

Figyelt kérdés

Augusztus 29 óta nem jött meg. Voltam orvosnál kétszer is mert mindig igy jön meg vagyis tulságosan kitolodik a ciklusom és szeretnénk babát. De azt mondták biztos valami hormon zavar és nem tudnak vele mit kezdeni majd beáll.

Csináltam tesztett negatív lett. A derekam fáj meg a melleim de mégsem jön meg. Két vetélésem volt, egy missed és egy spontán. Természetes ha félek?


2010. okt. 20. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos dokit váltanék, ha így állna hozzám! Mi az, hogy nem tud vele mit csinálni??? Csináltass egy hormonos labort, hogy megtudd az okát! Nekem is hasonló a helyzetem. Sosem volt rendszeres a ciklusom, de amikor babát terveztünk elmentem a dokihoz és kivizsgált!! Most is barátcserje kapszulát szedek a cikluszavarra és készülünk a kistesóra!

Keress fel egy másik dokit, pláne ha már volt 2 vetélésed! Lehet, hogy a félelmeid is elmúlnak, ha biztosabb kezekben érzed magad!

2010. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetes, de ne félj, attól nem lesz jobb semmi...

Nekem PCO-t állapítottak meg, mikor 3 hónapig nem jött meg...

Tuti addig jérnék utána, amíg nem mondanak valamit!!

2010. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is lesz ott ha kell végig járok minden orvost mégha minden pénzem rá is megy.
2010. okt. 21. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam. 1 évet szúrtam el béna orvosokkal. Teljes hormonkép kell. nekem 6 hónapig nem jött meg. Kiderült a vérképből, hogy a pajzsmirigyem egy picit kevésbé működik, mint kéne. Azóta gyógyszert szedek rá, van peteérésem, illetve volt, mert most egy 5 hónapos baba anyukája vagyok.

Nem feladni, hanem menni, menni, jó orvosig!

2010. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!