Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy fényes...

Mitől lehet az, hogy fényes pontokat látok, pedig nem érzem, hogy szédülnék, plusz zsibbad, bizsereg a hátam bal fele, a lapockánál, akkor is mikor állok és nem szorítok el egy eret sem?

Figyelt kérdés

rossz a vérkeringésem? de ha rossz lenne nem lenne folyton melegem, akkor inkább fáznék nem? a pajzsmirigy problémámnak lehetk öze a zsibbadáshoz? néha a bal karom is zsibbad, a melegben meg kiugruk a szivem a heklyéről, pedig fiatal vagyok és vékony is, ha lassan lépcsőzök akkoris ugyanez van, magas a pulzusom, olyan 105-110

lehet szívprobléma?



2012. szept. 11. 17:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy írtam, hogy nem tudom, de mivel egész addig kizárólag én szóltam hozzá, vagyis velem beszélgettél, ezért írtam...

Kérdezd meg az endokrinológust, akihez jársz, hogy tud-e. Nem ez a legegyszerűbb?

De nagyon húzod az időt ahhoz képest, hogy ilyen rémisztő tüneteid vannak...

2012. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

hát ő mondta h kéne más gyógyszer, de mégsem írt fel, ő küldött el nődokihoz is, az végzi a kivizsgálást, és az eredményeket lekéri az endokrinológus, az alapján dönt sztem, de amíg nem hajt rá fejet, addig én magamtól nem váltom ki és szedem be a gyógyszert, amit a nőgyógyász ír

tudnom kell azt is szedhetem e egyáltalán, meg hogy milyen gyógyszerekkel együtt szedhető, mik a mellékhatások

mellemben van ciszta, de a nődokinak elmondom, talán ad megint beutalót emlő UH ra, vagy az endokrinológus

2012. szept. 14. 19:46
 13/13 JasDave válasza:

Pánikbeteg vagy. Semmi bajod. Mindenkinek más a tünete. Ha komolyabb bajod lenne nem itt érdeklődnél hanem egy mentőben. Ezek mind homályos dolgok, pont ezért szemét a betegség. Paráztat.

Lehet:

-szédülés

-mellkasi-háti fáfdalom

-szívdobogás

-fénypontok villámlásszerű fények látása

-fejfájás

-szívdobogás

-izzadság

-levertség

-fátadtság

-hideg melegpontok érzése a testen.

-furcsa álomszerű érzés

-homályos látás

-koncentráció zavar-képtelenség

-beszéd zavar

-"minden kiesik a kezemből" feeling.


Ha egyedül nem megy, menj orvoshoz! Nem ciki. Majd minden ember küzd lassan ezzel.

Addig is magneB6, lazítás, s legyél ott, s csináld azt amit s ahol szeretnél.

Sok sikert!

2014. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!