Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Produkálhat ilyet pánikbetegség?

Produkálhat ilyet pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok, nagyjából egy éve. Már többféle rohamom és tünetem volt. Az utóbbi időben jól voltam, viszont négy napja elkezdett hevesen verni a szívem. Azóta tart. Az az érdekes, hogy nem érzem magam stresszesnek, nem társul hozzá a jellegzetes pánik-érzés, csak a fizikai tünet. Ez a szívdobogás, több órán keresztül, szinte egész nap. Nem nevezném rohamnak, mert hosszú ideig tart és közben szellemileg "ép" vagyok, ha értitek.


Természetesen el fogok menni orvoshoz, most csak tapasztalatokat várok. A legjobb lenne, ha szintén pánikbetegek és/vagy valamennyire a témához közzelállók, hozzáértők írnának. Köszi előre is!


2012. szept. 11. 21:59
 1/1 anonim válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, másfél éve. Nekem is elő szokott fordulni ugyanez. Főleg lefekvés előtt, de van hogy napközben is. Sőt a betegségem kialakulása előtt ez volt az első tünetem, csak akkor még nem tudtam minek tulajdonítani. Én úgy gondolom, hogy pánikbetegeknél ez egy gyakran előforduló tünet, de jól teszed, hogy elmész orvoshoz, legalább utána megnyugszol.:)
2012. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!