Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hany nap utan derul ki a...

Vigosi kérdése:

Hany nap utan derul ki a magzatvízvizsgálat (amniocentesis) eredmenye? Nekunk 8 napja vettek le a magzatvizet, azt mondtak ket het utan lehet erdeklodni, de mar orulunk meg.

Figyelt kérdés
Azt mondtak, ha nem hivnak kb ket hetig akkor minden rendben. De szeretnem tudni, hogy akkor a ketto het az ami a tuti? Valahol olvastam hogy 10 nap utan derul ki.

2012. szept. 12. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
hé hahó, nyugi már:)) nem kell ennyire aggódni.
2012. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

;)


Akkoris, aludni nem tudunk rendesen. Akarhanyszor megszolal a telefon remulet van.

2012. szept. 12. 09:33
 3/10 anonim ***** válasza:
de mitől féltek? biz. kor vagy állapot után kell ez a vizsgálat, úgy tudom, de ha nincs nagy bajotok, semmi ok az aggodalomra! a babának se jó. egyébként, hívd fel őket, lehet, hogy van eredménye már, és nyugodtabb leszel.
2012. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

21. hetben vagyunk. A AFP / HCG volt a bibi, aztan ujra csinaltattuk a vervetelt es kiderult, hogy azokkal semmi baj de most mast is talaltak es 1:230 lett az eredmeny.


UH (4x voltunk, kulombozo dokiknal) tokeletes volt mindehol, mindene megvan, semmi rendelenesseg.


...

2012. szept. 12. 10:59
 5/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem 3 hét és 1 napot kellett várni az eredményre!!Azt hittem már falnak megyek!De negatív lett!És Neked is tuti,hogy az,mert akkor már rég hívtak volna!!!De nyugodtan telefonálj be én is megtettem,mert nem bírtam ki és ott is megnyugtattak,hogy már hívtak volna ha baj lenne!NYUGI VAN!!!:))

2012. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Nekem 2 és fél hónapja a MÁV kórházban vette le a mintát Hajdú Krisztina. Pont 2 hét után derült ki. Én is tűkön ültem, tiszta ideggörcs voltam 1 hét után. Végül a főbérlőm (MÁV Kórházban dolgozik) hívta fel, és kérdezte meg a genetikus pasit aki a mintákat elemzi, hogy van e már eredmény, akkor neki a pasi mondta, hogy 2 hétnél hamarabb náluk sosincs eredmény, mert ők nem néznek bele hamarabb a tenyésztésekbe, mert akkor még semmi nem biztos. 2 hét után kezdik szépen sorban elemezni a levett mintákat. És mondta, hogy annál hamarabb semmiképp sem fognak telefonálni. Én pont 2 hét múlva mentem a 18 heti genetikai UH-ra, és mikor bemenetem mondta Krisztina, hogy hátul a laborban ma reggel kezdték nézni a mintákat. Aztán bement és megkérdezte, hogy mi a helyzet, és már megvolt az eredmény.
2012. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Előző vagyok. Az előbb úgy gondoltam inkább nem írom le az eredményemet, nehogy elkeserítselek, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy a mi történetünk sajnos szomorú véget ért :(

Szóval sajnos a rossz eredmény is csak 2 hét után derült ki. Legalábbis a MÁV Kórházban így volt. Máshol lehet, hogy másképp csinálják.

Tudom, hogy lehetetlenség de próbálj meg a lehető legkevésbé izgulni. Fel a fejjel, szurkolok, hogy nektek jobban alakuljon :)

2012. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Kuldtem neked egy privat uzenetet!


Koszonom, hogy leirtad. El sem tudom mondani mennyire sajnalom ami veletek tortent! :(

2012. szept. 13. 23:22
 9/10 A kérdező kommentje:

Le tudjatok nekem irni, hogy titeket mi vezetett az amniora?


Ertekek, UH stb?

2012. szept. 14. 11:54
 10/10 A kérdező kommentje:
3 + 1 nap es megjott a level. NEGATIV!!! :D
2012. szept. 27. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!