Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a passzív dohányz...

Mit tehetnék a passzív dohányzásom ellen?

Figyelt kérdés

Anyukám és a barátja állandóan a házban dohányoznak. kertes házunk van, udvarra is mehetnének, de nekik bent kell, minden egyes helyiségben. Dög büdös a konyha, a fürdőszoba. A konyhában rendszerint vágni lehet a füstöt, egyre többet szívnak, még meg ezt az ócska dohányt, és így én is és a testvérem is...


Nincs valami maszk, ami megszűri? Vagy mit lehet tenni ellene? Mert ki nem mennek, hiába kérjük.

Anya már 2-3 éves korunkban is mellettünk dohányzott, de ez már elviselhetetlen mennyiség...


2012. szept. 12. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

dettó....és fogalmam sincs..

Anyu akkor is bagózott mikor terhes volt velem..szóval...nem tudom

mindenem tök büdi.Szóval megértelek de fogalmam sincs mit kéne tenni.

2012. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk törvényileg betiltani, és agyonra büntetni mindet, aki dohányzik....
2012. szept. 12. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
jaa.de a dohányosoknak már az sem tetszik hogy az utcán kijelölt helyeken gyújthatnak rá.Ha ilyet törvénybe hoznának szerintem tuti hogy tüntetnének.Meg amúgy ilyet nem lehet sajnos.Pedig krva jó lenne...Nem mehetek el sehova lakni mert még 16 vagyok csak és anyu ugye a felelős értem.Ezért szívnom kell.Ha szólok neki akkor nekem kuss és húzzak be a szobámba...kb erről szól.
2012. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt azért te sem gondolhatod komolyan.

A gázmaszk mindenképpen megszűri bizonyos szinten, de az kényelmetlen és furán nézne ki.

Ventillátorral el lehet terelni a füstöt, nyitott ablaknál és ajtónál.

Más megoldást nagyon nem tudok.

2012. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ventillátort nem használhatok( legalábbis én nem) mert "sokat fogyaszt".

Nyáron kb 2× volt bekapcsolva:D

2012. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

légy aktív dohányos, akkor nem leszel passzív.

viccet félre téve, ablak ki, ajtó ki, aztán a huzat kiviszi talán, vagy ventivel rásegíteni

2012. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


Együtt érzek veled! Anyukám, nagymamám (már velünk van), húgom, húgom párja, keresztapám, mindenki dohányzik. Csak én nem és a párom. Még anyukámmal élek anyagi okokból, nálunk van mamám is, az egész ház szörnyű füstös. Utálom! És már volt baj a tüdőmmel.

2012. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!