Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális dolog? Vagy csak én...

Normális dolog? Vagy csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! előző hét pénteken vették le a gipszemet (fekvőgipsz 6 hétig) végleg. És eléggé fáj és nagyon feszes. A bokám nem igazán akar hajlani. Persze lehet hajlítani de akkor borzasztóan fáj. Így lépni sem tudok rendesen. (lépés közben is fáj de akkor nem annyira) de nemtudom mért. Talán mert olyansokáig volt gipszbe? Meg nem kaptam járógipszet? 6 hétig nemálltam rá. és mennyi idő az, hogy ez rendbejöjjön? 3 napja vették le. És félek hogy valami más baj van, és azért fáj ennyire. Vagy még meg kell szoknom? De ez mennyi idő? Ha nektek is volt eltörve valamitek irjátok le légszíves hogy milyen volt mikor levették, és hogy fájt-e.Köszi előre mindenkinek a válaszokat! 14/L

2012. szept. 17. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális. Az izmaid is totál le vannak tapadva. fokozatosan terheld és tornáztasd a bokád. Persze nem durr bele módon, hanem azt is fokozatosan. ülj le és feszítsd le a lábfejed, tekergesd kicsit a bokád. Majd javulni fog szépen lassan.

Nekem 3 nap fekvő, 2 hét járó után kellett kb. 4 nap, mire azt mondtam, hogy na OK, most már nem fáj.

2012. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem térdficamom volt, 5 napig volt csak rajta,mert lelohadt a lábam és lecsúszott a lábfejemre,levették és nem kaptam másikat.kb 3 hónapba telt amire rendesen tudtam járni,sport nem ment jó ideig,heti 2-3 óra gyógyotorna volt kb 3 hónapon keresztül.
2012. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha akkor jó ! De..ma mentem rajta suliba mankó nélkül..és nagyon fáj most és be is van dagadva..ha megyek rajta akkor később múlik vagy mi? :| :S Vagy egyátalán?:( lehet hogy mégis használnom kéne a mankót! és köszi szépen a választ. Kicsit megnyugodtam !
2012. szept. 17. 15:37
 4/4 A kérdező kommentje:
úúú az nem lehetett valami jó ! :S remélem nekem azért rövidebb lesz. Mert kézilabdázom és lovagolok. ígyis már rengeteget kihagytam..nemis tudom mikor sportolhatok végre. Már elegemvan. És pont nyááron. nyaralásra is tolószékkel mentem borzalmas volt. És úgy örültem mikor végre vége lett és levették. de nem olyan jó mert fáj :(
2012. szept. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!