Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülésem van, de...

Gerincferdülésem van, de szeretnék oldaltáskát hordani. Melyik oldalamon legyen a táska? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha a hátulról ,,néztek˝ a gerincem balra van elferdülve és azt olvastam, hogy ha a rossz oldalon viselem az oldaltáskát, akkor az ronthat a helyzeten. Iskolába szeretném hordani, tehát elég nagy súlya lenne. Van néhány segítő tornagyakorlat, amit végezni szoktam, ilyenkor balra, tehát a görbület felé hajolok. Szerintetek a táska is a bal oldalamon lógjon? Ilyen hosszú pántosat szeretnék, tehát a táska maga a bal csípőmnél legyen? Legjobb lenne, ha nem csak úgy találomra kapnék válaszokat, hanem olyasvalakitől, aki ért hozzá, vagy rokona, ismerőse ért hozzá. Előre is köszönöm a válaszokat!

|



2012. szept. 22. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

ne használj oldaltáskát!

Hidd el, nagyobb bajok is származhatnak majd belőle, ha makacskodsz. Vannak divatosabb hátitáskák, és hidd el jobb lenne az. Már elég elgondolkodtató, hogy a divat miatt tönkremehet valaki egészsége. Ilyen pl. anno a haspóló. Csak abban az évben 2millió ember halt meg felfázással, veseelégtelenséggel....

2012. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én nem igazán vagyok ilyen divatbaba, csak bizonyos szempontból praktikusabb lenne. akkor sem javasoljátok, ha a ,,jó˝ oldalon hordanám? az nem lenne rá jobb hatással?
2012. szept. 22. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!