Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan ott a hang a fejembe...

Állandóan ott a hang a fejembe, amikor a nők azzal szekálnak, hogy kisfiú és anyuci pici fia. Hogy tudok tőle megszabadulni?

Figyelt kérdés

Állandóan rettegek, hogy újra meg leszek szégyenítve ugyanígy és úgy érzem újra be fog következni. Én meg akarok szűnni létezni mert ettől nagyobb szégyen nincs. Még a gyávázás is ott van mikor kisfiúzással aláznak nők ugyanakkor férfi létemre, még visszahúzódó is vagyok. És nem tudok megváltozni még ha akarnák is. Kiskoromtól fogva szekáltak ütöttek vertek és ami jobban fájt megszégyenítettek az iskolában. A rossz gondolat ma is visszajár.


A húgom az erős ellentétem már ő is utál engem mert anyám szekálja őt a hülye barátja miatt és a húgom most utál ez miatt mert anyám látványosan engem pártol támogat mindenben ezzel a húgomat hergelve, amiről nem tehetek.


És úgy érzem én vagyok a gonosz és a hang azt mondja "visszakapod még ezt az igazi élettől amikor már anyád nem lesz".


Anyám nagyon utálja a húgom barátját és mivel a húgom nagyon szereti őt ezért most balhé van, amiből azt kaptam húgomtól hogy anyuci pici fia.


Szóval meg akarok khmmm... Ettől nagyobb szégyen nincs a földön. Az hogy beszri vagyok már csak hab a tortán.


És nem tudok fejben rendet rakni.


2012. júl. 24. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolj ki, utazz el nyaralni és sportolj sokat!
2012. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért neveznek téged anyuci pici fiának? Ha vertek meg ilyesmi miért nem mentél el thai boxra és gyúrtad ki magad? Például. Tettél egyáltalán valaha is ellene valamit?
2012. júl. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Segítségre van szükséged. A szégyentől teljes mértékben meg lehet szabadulni a gyerekkori sérelmek feldolgozásával. Megszabadulhatsz attól a hangtól.


Azt az embert, aki tudja és elfogadja mennyit ér, aki feldolgozta a bántásokat már nem tudják többé megsérteni.


Vannak erre nagyon jó módszerek.


Viszont ha csak sajnáltatni akarod magad, akkor így maradsz.

2012. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"nők azzal szekálnak, hogy kisfiú és anyuci pici fia"


Hát mondd meg nekik, hogy ne szólítsanak így, mert nincs rá okuk és mert ezért megharagszol.


"meg leszek szégyenítve"


Ha nem érzed úgy, hogy lenne rá alapjuk, akkor nem talál el a sértésük.


"És úgy érzem én vagyok a gonosz"


Nem vagy hibás. Ne hallgass a húgodra, hagyd figyelmen kívül.


"Ettől nagyobb szégyen nincs a földön."


De van.


Azt, hogy határozottabb férfi leszel, kezdd azzal, hogy nem hagyod, hogy ezek a kicsinyes sértések megérintsenek téged.

2012. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hellinger féle problémafelállítás jó erre, keress rá a googléban, hol csinálják a közeletekben.

Pszichodráma, NLP, agykontroll a rossz helyzetek kezelésére.

Egyedül nem tudsz változtatni, érdemes pénzt és energiát áldozni erre, nem élhetsz ilyen nyomorúságban hátralévő életedben.

2012. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez már kiskorom óta jelen van az életemben. Úgy érzem teljesen reménytelen.
2012. júl. 31. 12:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Mármint csak kevés jó történt velem az életben. Ha fel kellene sorolnom 1 jó tulajdonságot nem tudnék.
2012. júl. 31. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:

A reménytelenség érzése ellen keress példaképeket.


És hozz meg egy döntést, sajnáltatni akarod magad és ezzel konzerválod a helyzetedet.


Vagy változtatni akarsz és kilépsz az önsajnálat mocsarából.

2012. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal értékesebb vagy annál, mint amilyennek magadat látod. Vedd észre a hibák mellett a jó tulajdonságaidat is, legyél erre kicsit büszke, kamatoztasd ezeket, és meglátod, jobban fogod érezni magad.
2012. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!