Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tegyük fel valaki elszív...

Ha tegyük fel valaki elszív egy kb 3-ad füves cigit utána pl 1 hónappal vagy hamarabb elmegy vért adni akkor kimutatható?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, miért akar minden füves vért adni? Már legalább 100- an megkérdezték ezt a hülyeséget.
2012. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden füves? nemtudom, én nem vagyok az ez csak elméleti kérdés. és nem egészen egy száltol nem leszel füves csak mondom :)
2012. szept. 26. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

1-1.5 hónapig mutatható ki a véredből, mezei vérvétellel

Amúgy meg nyugodt lehetsz mert nem azt nézik hogy drogot használsz-e hanem a vérképedet


Vért meg nem adhatsz így, mert leb*sznak és csak magadat fárasztod vele h leszívnak tőled annyi vért

Ha füvezel ne akarj vért adni, én sem adnék így

Persze más az ha valakiben nincs lelkiismeretesség

20/F

2012. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! de mennyi ideig ne adjak? ez a kérdés...állitolag nem nézik meg de mindig megkérdezik. ezért érdekel.
2012. szept. 26. 21:54
 5/5 anonim válasza:

Vérben max 2 napig mutatható ki.

Vizeletben tudják kimutatni 1-3 hónapig.

2012. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!