Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegseg az ha egy harom eves...

Betegseg az ha egy harom eves kisgyerek nem beszel folyamatosan, sem mondatokban csak szavakat hasznal es nagyon gyakran megijed mindentol?

Figyelt kérdés
Ha lat egy motorbiciklit vagy ha meghalja a druzsba hangjat felsir(ordit).Nem jar egyensulyozottan,kell fogni a kezet es szavakat tud mondani azt is eleg ertelmetlenul.
2009. aug. 5. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajaj,orvoshoz kell vinni mielőbb,ezekkel a problémákkal már rég ezt kellett volna tenni.

Nekem is van olyan ismerősöm,aki nem hajlandó tudomásul venni,hogy baj van a gyerekével.Tudom,hogy ez egy szülőnek nem könnyű,de a homokba dugja a fejét azzal csak a gyereknek árt.

(fogyatékos intézetben dolgozom)

2009. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell vinni, mert ez egyáltalán nem normális. Nem is értem, miért csak most tűnnek fel ezek a súlyos visszamaradási tünetek.
2009. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt komoly fejlődési rendellenesség, idegrendszeri károsodás lehet. Nagyon sürgősen szakember segítségét kell kérni a gyerekorvoson keresztül.
2009. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!