Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzak így, vagy...

Hogy dolgozzak így, vagy változtassak munkát? Nagyon kikészültem.

Figyelt kérdés

Ha valami új jön az életembe attól rettegek nem csak simán félek.tapasztalatom szerint bár az újban van jó mindig több a rossz. Pedig iszonyatosan kellene és szeretnék változtatni,de igy hogyan?


Munkahelyen ha valaki érezteti többet tud nálam és megaláz hetekig hónapokig őrlődöm.Ilyen megrázkódtatás után ügyetlen is leszek,és nem tudok kiállni magamért.

Van hogy stresszhelyzetben folyamatosan bőgök !!! Tökmindegy hogy hány ember van körülöttem nem tudom visszatartani. Ha rám jön a bezártság érzés hogy veszélyben vagyok ,és az emberek nem szeretnek pánik szerű menekülés kap el. Ilyenkor ha zárt helyről nem jutok a szabadba ájulásig érzése lesz. van h. órákig azzal vagyok elfoglalva h lenyugtatom magam- igen még kibírod ezt a pár órát stb.- Aztán éjszaka bőgök h semmi pénzért uazt a megaláztatást rossz érzéseket kell elszenvednem. Majd holt fáradtan kezdődik egy új nap. Ha mégis elaludnék olyanokat álmodok h üldöznek ,meghal valaki akit szeretek, és ehhez hasonlókat.


Már jártam pszichológusnál, pszichiáternél nem, néha önhatalmúlag itthon lévő xanxal élek. de csak ha már végképp nem bírom. Az antidepresszánst nem szedném mert fogamzás gátlót nem tudtam betartani, ezt tuti elfelejteném, meg félnék is a rászokástól.


Akinek erős szorongása,önértékelési zavara van hogyan éli meg a napjait ? hogyan dolgozik ?


2012. aug. 19. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudod, csak azt tudom tanácsolni, amit Csontvárynak tanácsolt a barátja depresszió ellen: mozogj!! Saját tapasztalatból mondom, hogy a fizikai fáradtság, a mozgás utáni endorfin felszabadulás, olyan rejtett erőket mozgat meg, amiről nem is sejted hogy léteznek! Az egyik legjobb ilyen a bicajozás! Néha olyan eufória érzés kerít hatalmába egy jó kiadós tekerés után, amit elmondani nem lehet! Viszont a stresszt egy jó kis homokzsák püfölés vezeti le legjobban. Menj el Krav magázni, ami baromira átmozgat, megtanulsz védekezni és olyan emberekkel ismerkedhetsz meg, akik tudnak segíteni az életedben, akár baráti akár kapcsolati szinten!

Sok sikert!

2012. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!