Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkileg kikészültem, évek...

Lelkileg kikészültem, évek óta nem megyek ki az utcára smink nélkül. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van hogy kések is emiatt,sötét karikák vannak a szemeim körül .(nem csak alatta)Hallottam ilyen olyean savas feltöltésekről..méreg drágák!Több féle krémet,gélt,hemeopátiás ásványi anyagokat stb. kipróbáltam már.A dokim szerint nincs semmi bajom,örököltem és kész.
2012. máj. 29. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Iszol eleget? A véredben a vas tartalom rendben van? Ha igen, akkor törődj bele, genetikusan örökölhetted. Én is így voltam ezzel, smink nélkül nem mentem az utcára, amíg fiatal voltam. Most meg, már így 50 felett rohadtul nem érdekel.
2012. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kínai orvoslás szerint a szemkörnyéki bőr színe tájékoztatást ad az emberi szervek belső egyensúlyáról ill. ennek hiányáról.


Amíg a nyugati orvostudomány a szem alatti sötét karikákat a stresszes életmódnak és az alváshiánynak tudja be, addig a keleti gyógyítók ezt a mellékvese gyenge energia állapotának tulajdonítják. A vese és a vízháztartás egyensúlyhiányára utal az ödémás szem, míg az allergiát az enyhén puffadt, sötét karikák jelzik.

2012. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Én jártam egy pszichológushoz, aki nem csak az ilyesmiben segített, hogy mennyire van önbizalmam, meg hogy ki merek-e menni az utcára, de táplálkozáshoz is nagyon ért, és ő írt össze egy diétát nekem, és attól 1-2 hónap alatt mintha kicseréltek volna. Meg hát a beszélgetések is nagyon sokat segítettek, hogy megértettem, hogy nem annyira fontos, hogy mit gondolhatnak mások, hanem énnekem kell tudnom, hogy mit gondoljak magamról.

Ennél az alapítványnál dolgozott:

[link]

és Szokolai Árpád a neve. Szerintem keresd meg, és segít neked, mert nekem is nagyon sokat segített!

2012. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!