Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szoktattátok le magatok...

Hogyan szoktattátok le magatokat arról, hogy éjjel felébresszen a vizelési inger? Ha volt ilyen.

Figyelt kérdés

Rendszeresen felébredek arra az éjszaka közepén, hogy ki kell mennem pisilni, mert addig nem tudok visszaaludni és hajnalban is erre ébredek, sokszor jóval korábban, mint mielőtt szólna az ébresztőm. Bosszant, mert nagyon kevés vizelet távozik és mégis felkölt.

Felfázva nem vagyok, a vesém egészséges. Lehet, hogy ez csak egy berögződés nálam?


23L


2012. okt. 14. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott lenni ilyen, de én egyszrűen visszaalszom. Túl lusta vagyok az éjszaka közepén kimenni :)
2012. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass egy vérképet, amiben TSH is van.
2012. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Erre sajnos ra lehet szokni. En ejszaka ketszer kelek fel,nagyjabol ugyanakkor. Ha megteheted 6 Utan mar ne igyal. Nekem meg lefekves elott innom kell egy tumixot:) De probaltam a 6 utani nem ivast es bejott. Az is fontos,hogy ne fazz ejjel. A napi folyadekot elotte vedd magadhoz.
2012. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!