Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van-e olyan személy hozzátarto...

Van-e olyan személy hozzátartozóidon kívül ezen a világon, aki ha meghalna öngyilkos lennél?

Figyelt kérdés

Nem szerelmedre,családtagra efféle dolgokra vagyok kíváncsi hanem ilyenekre,mint egy író akinek imádod a könyveit,egy zenész akinek imádod a hangját stb...

Nem kell komolyan,ha csak úgy éreznéd hogy nagyon kétségbe esnél azt is leírhatod.


2010. márc. 8. 00:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Nincs, sőt ha a saját anyám hal meg, akkor se leszek öngyilkos:P Azért van egy kis határ a szomorúság és a hülyeség között.
2010. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Na ez nagy igazság volt:)
2010. márc. 8. 00:22
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy is!!! Ez hülyeség... Sosem értettem az ilyen embereket. Attól még, hogy meghal pl. a kedvenc énekesem, nem fogok öngyilkos lenni. Jáájj ezen csak röhögni tudok bocsi. :D
2010. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Háát, ha én lennék a managgerje, akkor bizony nagyon kétségbe lennék esve
2010. márc. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Amikor a kedvenc csótányom (Tivadar) meghalt, komolyan elgondolkodtam a dolgon...
2010. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

nem...senki halála után nem lennék öngyilkos, még a családtagjaim,szeretteim halála után sem...ez az élet rendje, a halál épp olyan természetes dolog, mint a születés...persze, hogy fájdalmas dolog örökre elveszíteni valakit, de mi értelme lenne annak, ha mindenki megölné magát, ha elveszti egy szerettét? rövidtávon kihalnánk, és mellesleg a szerettünk sem örülne neki, ha megtudná

ami pedig a nagy embereket jelenti, nem azt kell nézni, hogy elment, hanem azt, hogy mi mindent hagyott ránk...én pl sajnálom, hogy már soha tobben nem fogok Jacko koncertet látni élőben (pedig gyerekkori álmom volt), de nem lettem öngyi :)

2010. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem.. kedvenc íróim már rég halottak xD

M. J.-re gondoltál konkrétan, v honnan jött a kérdés?

2010. márc. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nincsen. Az én két kedven színésznőm közül az egyik már nagyon régen meghalt Natalie Wood a másik viszont csak tavaly Natasha Richardson és hiába hogy nem ismertem őket, bármikor ha rájuk gondolok el tudom sírni magam, mert ugyérzem mintha közöm lenne hozzájuk. Rossz érzés, hogy már nincsenek, de ha én sem lennék nem tudnám őrizni őket a szívemben. Nem lennék soha öngyilkos!
2010. márc. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én azért nem lennék semmiképpen (hiába gyűlölöm önmagam), mert tudom, hogy ezzel ellenben vannak emberek, akik szeretnek, és számítanak rám. És tudom, hogy ezzel a lépéssel csak az önmagam iránti sajnálatot fejezném ki, és mindenki másnak ártanék...és ettől irtózom a legjobban.

Meghát...vallásos vagyok, és tudom, hogy Isten a legnagyobb bajban, szomorúságban sem hagy el bennünket, hanem erőt ad!:)

2010. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Ha az anyám halna meg akkor sem lennék öngyilkos.
2010. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!