Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet abbahagyni az...

Hogy lehet abbahagyni az ujjropogtatást?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért akarod abbahagyni az ujjropogtatást?


Nincsen semmi káros következménye. Ez egy buta tévhit.

2009. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom h lehet abba hagyni de én már függő vagyok! Álmomban is ropogtatom, ezt anyukám mondta mert néha vele alszok! Ja és igenis van káros "mellékhatása" ellazulnak az izmok és majd remegni fog a kezed, csak velem az a helyzet h már most remeg! Sőtt a lábamat is ropogtatom:S
2009. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
az elsőnek van igaza.
2009. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
NINCS káros hatása ez egy tévhit , sőt bizonyos szempontból jót tesz a felesleges ízületi folyadékot hasonlót préseled ki belőle ezzel. SEMMILYEN KÁROS HATÁSA NINCS!!!!!
2009. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Aki szerint van káros hatása az olvasson már körbe egy kicsit. És ne a nők lapján. Vagy kérdezzen meg egy orvost, bár nem tudom, hogy a magyar orvosok mennyire tájékozottak.


Linkelnék egy rakat angol nyelvű cikket, de akinek van egy csöpp esze az tudja használni a Googlet, és nem biztos, hogy mindenki tud angolul.

2009. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
de van káros hatása...a körülötted lévők szinte rosszul lesznek a hangjától:) HAGYD ABBA xd
2009. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!